Agrothermal - Bešeňová

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Liptov, Bešeňová
Název ubytování Agrothermal - Bešeňová
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 960 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
penzion Agrothermal ** se nachází na okraji obce Bešeňová, 10 min. pěšky od vyhledávaného termálního areálu GINO PARADISE. Leží v nádherném prostředí Liptova, cca 30 min cesty autem se nachází více než 60 lyžařských vleků (Demänovská Dolina, Malinô Brdo, Donovaly, Kubínska Hola aj.) a také plno turistických a cyklistických tras.Celoroční areál termálního koupaliště nabízí svým hostům koupání v zimě a létě v geotermální nebo čiré vodě v překrásném prostředí Chočských vrchů s nádherným výhledem na Nízké a Západní Tatry. Termální voda blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí, mají příznivé kosmetické účinky a díky obsahu lítia blahodárně působí na psychiku člověka.

VYBAVENÍ
restaurace, kavárna s barem, letní terasa, dětský koutek, ohniště s posezením, sauna, salónek, travnatá plocha na volnočasové hry.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem z Ružomberka do Liptovské Teplé (1 km),Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Ružomberka do Bešeňové (300 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem z dálnice D1 odbočka na Bešeňovou cca 8 km východně od Ružomberka, značeno. Parkování v areálu penzionu.

Popis stravování

STRAVA snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (výběr ze 3 menu) v CK.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč penzion Agrothermal Bešeňová:- výhodná cena ubytování- jen 10 min od vyhledávaného termálního koupaliště GINO PARADISE- v blízkosti dvou největších termálních aquaparků na Slovensku!UBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi nternetb) 3 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internetCELKOVÁ KAPACITA50 lůžek a 10 přistýlekSTRAVAsnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (výběr ze 3 menu) v CK.DÍTĚJedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍtermální koupaliště GINO PARADISE (1,5 km) - 12 venkovních a vnitřních bazénů, 9 tobogánů, skluzavky. Nový adrenalin park s 30 m vysokou tobogánovou věží, vitální svět (sauny, vířivky..), Relax centrum (masáže, fitness). Přehrada Liptovská Mara (5 km) - vodní sporty (jachting, windsurfing aj.), rybolov! termální aquapark TATRALANDIA (17 km): 14 bazénů, 27 tobogánů a klouzaček (při plném letním provozu), jinak 9 celoročních bazénů + 6 celoročních tobogánů, aquapontóny, nově vybudovaná část s atrakcemi - „TROPICAL PARADISE“, Bubble City, Wet Football, Blue Lagoon, Labyrint Planet, Profi-Trampolines, lehátka + slunečníky, animační program, aquavolley + aqua basket, aquaerobic, infocentrum, stolní tenis, fotbal, odkládací a trezorové skříňky, dětská hřiště, dětský koutek, zdravotní služba, směnárna, parkování aj.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18.00 hod. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě rozšíření na plnou penzi začíná pobyt obědem v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,8 €uro/denPOBYT SE ZVÍŘETEM3 Eur/denPobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek). Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů.PARKOVÁNÍzdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.