Apartmány a bungalovy Holiday Village Tatralandia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Liptovský Mikuláš
Ubytování Apartmány a bungalovy Holiday Village Tatralandia, Liptovský
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 6 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost polopenze, nebo přípravy vlastního jídla v kuchyňce.

Popis ubytování

PolohaVyhledávané rekreační středisko s celoročním provozem Aquapark Tatralandia a s ním související ubytovací areál rozmanitých chatek a domečků Holiday Village, jsou situovány asi 2 km od Liptovského Mikuláše.VybaveníAreál termálního aquaparku nabízí velké množství venkovních i vnitřních bazénů, tobogány, skluzavky, zábavné vodní atrakce, sportovní hřiště pro dospělé i děti, množství stánků s občerstvení, restaurace, obchod s potravinami a doplňkovým prodejem.VybaveníAreál termálního aquaparku nabízí velké množství venkovních i vnitřních bazénů, tobogány, skluzavky, zábavné vodní atrakce, sportovní hřiště pro dospělé i děti, množství stánků s občerstvení, restaurace, obchod s potravinami a doplňkovýmprodejem.UbytováníPOKOJEVe třech typech domků rozdělených do řadové výstavby – apartmánů, nebo samostatně stojících bungalovů.TYP A: čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky se skládá z ložnice se 4 lůžky umístěnými v mezonetu a ve společenské místnosti, možnost jedné přistýlky.TYP B: třílůžkový bungalov, má jednu ložnici, kde jsou 3 lůžka a společenskou místnost s možností přistýlky.TYP C: rodinný bungalov pro 7 osob se skládá ze dvou ložnic – jedna čtyřlůžková a jedna třílůžková – umístěných v patře, společenská místnost v přízemí má možnost ještě jedné přistýlky.UbytováníJe možné ve třech typech domků rozdělených do řadové výstavby – apartmánů, nebo samostatně stojících bungalovů. Každá ubytovací jednotka má k dispozici společenskou místnost, některé jsou s krbem, TV SAT, rádio, telefon, kuchyňský kout se základním vybavením, sprcha, WC, letní terasa nebo někde i balkon. TYP A: čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky se skládá z ložnice se 4 lůžky umístěnými v mezonetu a ve společenské místnosti, možnost jedné přistýlky. TYP B: třílůžkový bungalov, má jednu ložnici, kde jsou 3 lůžka a společenskou místnost s možností přistýlky na poschodí. TYP C: rodinný bungalov pro 7 osob se skládá ze dvou ložnic – jedna čtyřlůžková a jedna třílůžková – umístěných v patře, společenská místnost v přízemí má možnost ještě jedné přistýlky. Každý typ ubytování má svůj charakter a stylovost. Apartmány v řadové výstavbě vytvářejí tematické skupiny Dětský svět, Centrál park, Romantická zahrada. Samostatně stojící bungalovy tematicky a architektonicky laděné – U polovníka, Indiánská osada, Rybárská zátoka, Skautský tábor, Liptovská dedina, U vinára, Remeslný dvor. Každá skupina je vybavena stylovým venkovním krbem nebo ohništěm, dětským koutkem a hřištěm.Tipy pro správnou volbu- mimořádně rozmanitá nabídka vodních atrakcí- velmi dobré wellness centrum s relaxačními službami- vhodné pro rodiny s dětmi po celý rok- není možné ubytování s dom. zvířetem

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMohutný hřeben Nízkých Tater, táhnoucí se směrem od západu na východ mezi malebným údolím Váhu a Hronu je dlouhý 80 km. Nejvyšší štíty se nacházejí v centrální části hlavního hřebenu – Ďumbier 2043 m, Chopok 2024 m, Dereše 2004 m a na východě Kráĺova Hoĺa 1948 m. K dispozici jsou sjezdové tratě všech náročností, běžecké tratě, školy lyžování pro začátečníky, ve střediscích jsou k dispozici kryté bazény, tělo cvičny, masáže aj. V poslední době velmi vyhledávané termální, celoročně otevřené koupaliště v Bešeňové a stále vzrůstající počet uměle zasněžovaných svahů s večerním osvětlením, přibývá i upravených tratí pro snowboarding, jistě přispějí i k Vaší spokojené dovolené.StřediskaLiptovský Ján, 700 – 950 m n.m.
Toto městečko je vstupní bránou do Jánské doliny v části Liptovské kotliny. Středisko má k dispozici několik vleků, s délkou sjezdových tratí od 200 m do 800 m s nižší a střední náročností. Možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Dobré podmínky pro běžecké lyžování, lyžařskou turistiku, sáňkování, skialpinismus, snowboarding, jízdu na saních se zápřahem. Snadná dostupnost náročnějších lyžařských terénů v okolí Nízkých i Vysokých Tater. Návštěva krytého bazénu, sauna, perličkové koupele, masáže, diskotéka, nebo posezení ve stylové vinárně. Celoročně otevřené, venkovní bazény s termální vodou v Bešeňové jsou vítaným zpestřením pobytu.

Opalisko 649 -1030 m n.m.
Dynamicky se rozvíjející středisko lyžování strategicky situované jen 5 km od centra Liptovského Mikuláše a 6 km od Liptovského Jánu v blízkosti rázovité horské obce Závažná Poruba situované na severních výběžcích Nízkých Tater. Pět uměle zasněžovaných sjezdovek obsluhují 4 vleky a jedna sedačka. K dispozici je večerní lyžování a běžecký areál o délce 30 km. Výhodou lyžování na Opalisku jsou i příznivé ceny skipasů. Velmi snadno přístupné i pro lyžaře ubytované v Liptovském Jánu.

Demänovská Dolina - Jasná 950 – 2024 m n. m.
Toto největší středisko zimních sportů na Slovensku se nachází v centrální části Nízkých Tater. K dispozici je cca 5 sedačkových lanovek, kabinová lanovka, 11 lyžařských vleků. Několik běžeckých tratí různé délky, které jsou pravidelně udržované, možnost skialpinismu a snowboardingu. Překrásné horské svahy a bohatá vybavenost vleky a lanovkami dávají možnost širokého sportovního a rekreačního vyžití. Každý rok přibývá i počet uměle zasněžovaných svahů. Možnost návštěvy krytého bazénu, sauny, večerního posezení v baru, diskotéky nebo posezení ve stylové kolibě s hudbou.
Výhody: Jediné lyžařské středisko na Slovensku, které nabízí lyžování alpského typu co do převýšení, délky a počtu sjezdovek i lanovek a vleků. Pěší dostupnost lanovek ze všech ubytovacích kapacit ve středisku Jasná. Rychlá dostupnost areálu termálního koupaliště v Bešeňové nebo Aquaparku Tatralandia.
Nevýhody: Nepropojení všech lanovek zejména na jižní stranu Nízkých Tater. Nutnost dojíždět skibusem z ubytovacích kapacit mimo středisko Jasná. Omezená nabídka služeb après ski.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
V Aquaparku Tatralandia vyrostly modely staveb z celého světa Novou atrakcí Aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše jsou zmenšené modely světových staveb. Návštěvníci zde mohou obdivovat například Eiffelovu věž, Sochu svobody, budovu opery v Sydney, šikmou věž v Pise nebo symbol Londýna Big Ben.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.