Apartmány Kamzík-Starý Smokovec

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Starý Smokovec
Název ubytování Apartmány Kamzík-Starý Smokovec
Typ ubytování Aparthotel
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 6 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

1 dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA

Poloha Apartmány Kamzík se nacházejí na začátku Starého Smokovce v blízkosti stanice pozemní lanovky na Hrebienok, vedle Grand Hotelu. Vzdáleny jsou 300 m od autobusové zastávky a 450 m od železniční stanice.
Ubytování:
Apartmány Kamzík (penzion) - 4 studia a 4 apartmány. Všechny ubytovací jednotky mají 2 pevné lůžka s možností přistýlky (rozkládací pohovky). Celková kapacita penziónu je 16 pevných lůžek 16 přistýlkových lůžek. Restaurace v penzionu.
Studio
malý kuchyňský kout (neobsahuje varič) s rychlovarnou konvicí, lednička, mikrovlnní trouba, pohárky, talíře, příbor, utěrka, jar, hubka. V obývací časti se nachází rozkládací pohovka, konferenční stolík, LCD TV se 6 programi. Ve studiu je umístněná pohodlná postel „spring box“, noční stolíky s lampami. Koupelna s WC s komfortním sprchovacím koutem. Při vstupu do apartmánu je předsíň vhodná na odkládaní batožiny, hraček a sportovních potřeb.
Apartmán
s malým kuchyňským koutem (rychlovarní konvice, lednička, mikrovlnní trouba, pohárky, talíře, příbor, utěrka, jar, hubka. Kuchyňský kout neobsahuje vařič. V obývací části je rozkládací pohovka, konferenční stolek, LCD TV se 6 programi. V ložnici je pohodlná postel „spring box“, noční stolíky s lampami. Koupelna s WC a komfortním sprchovacím koutem. Při vstupu do apartmánu je předsíň vhodná na odkládáni batožiny, hraček a spotovních potřeb.
Nástup na pobyt je možný kterýkoliv den v týdnu!

Cestovní kancelář Karetatour nenese odpovědnost za počasí ani sněhové podmínky ve středisku.

Popis stravování

v restauraci – Koliba Kamzík

Popis ubytování

Studio: Studio 2+1, vhodné pro 2-3 členné rodiny. Studio se skládá z jedné místnosti ve které se nachází manželská postel přistýlka, kuchyňský koutek (dres, 2-plotýnka, varná konvice, mikrovlnná trouba), jídelní koutek, TV, sprcha, WC, šatna, větší balkon.
Apartmán typ A: Apartmán 3+2 je vhodný pro max. 5 osob. Ložnice: 1x manželská postel jednolůžko, obývací místnost: kuchyňský koutek (dres, 2-plotýnka, varná konvice, mikrovlnná trouba), jídelní koutek, TV, sedací souprava, sprcha, WC, šatník.
Apartmán typ B: Apartmán 4+2 je vhodný pro 4-6 osob. Ložnice: 1x manželská postel 2x oddělené lůžko, obývací místnost: kuchyňský koutek (dres, 2-plotýnka, varná konvice, mikrovlnná trouba), jídelní koutek, TV, sedací souprava (2x přistýlka), sprcha, WC, šatník.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.