Avalanche - Štôla

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Štôla
Název ubytování Avalanche - Štôla
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 3 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
moderně zrekonstruovaný hotel AVALANCHE se nachází ve Vysokých Tatrách na severním okraji obce Štôla přímo pod nejvyšším vrcholem Vysokých Tater Gerlachovským Štítem 15 km západně od Popradu. Hotel má velmi dobré dopravní spojení na všechny hlavní dopravní trasy a ideální polohu uprostřed Vysokých Tater.

VYBAVENÍ
restaurace, bar, krytý venkovní bazén (v provozu květen až září), dětský koutek, dětský koutek v restauraci, dětské venkovní hřiště, herna se stolním fotbalem, el. šipkami a spol. hrami, parkoviště monitorované kamerovým systémem. Privátní wellness: finská sauna, infrasauna, vířivka, hydromasážní box, masáže, fitness koutek (základní posilovací stroje, steper a stacionární kolo)

PŘÍJEZD VLAKEM
do Popradu (15 km), dále autobusem.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
z Popradu linka Poprad - Vyšné Hágy - Štrbské Pleso, zastávka Štola cca 50 m od hotelu.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
od Žiliny přes Martin - Ružomberok po dálnici D1 směrem na Poprad, sjezd Mengušovce, Vyšné Hágy (před tunelem). Hotel Avlanche se nachází na konci obce vpravo.GPS: 49°5´52.886"N 20°8´36.312"EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

STRAVA Polopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře výběr z menu. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Avalanche ŠtolaProjekt "Dovolená s dětmi"1x vstup do RELAXu zdarmaMonitorované parkováníPřipojení na internetUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou (vytahovací přistýlka "šuplík"), Spr. nebo vana+WC, LCD TV, telefon, připojení na Wi-Fi internet, některé balkon (CK negarantuje)b) 2 - lůžkové rodinné pokoje LUX se 2 přistýlkami (rozkládací gauč), Spr. nebo vana+WC, LCD TV, telefon, připojení na Wi-Fi internet, některé balkon (CK negarantuje)CELKOVÁ KAPACITA28 lůžek + 22 přistýlekToto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.STRAVAPolopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře výběr z menu. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 4,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!Hotel splňuje kritéria projektu "Dovolená s dětmi"LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍvenkovní hotelový bazén (8 x 4 m), zakrytý plastovou střechou. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (19 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.Thermal park VRBOV (30 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. V případě rozšíření na plnou penzi začíná pobyt obědem v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,4 €/den/osoba (0-99 let)POBYT SE ZVÍŘETEMnepovolenPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

Hotel se zapojil do projektu "DOVOLENÁ S DĚTMI":- ZDARMA děti do 5 let- SLEVA 50% pro děti do 15 let- dětské menu, herna a hřiště- bezpečné stolování, větší pokoje, dětská hygienaNeplatí v termínech akčních pobytů "Týden s polopenzí již za 2.990,-Kč" a "Víkend s polopenzí pod Gerlachem"!

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI POD GERLACHEM ZA 2.990,-Kč v termínech 28.03.-05.06.2016 a 02.10.-18.12.2016- 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky (kat. a)- 5x polopenze (snídaně bufet, večeře jednotné o dvou chodech)- 2x vstup do privátního wellness (sauny finská a infra, hydromasážní vana) Pobyty jsou organizovány na 5 nocí / 6 dní s nástupem v neděli s možností prodloužení na 6 nebo 7 nocí o sobotu a neděli. Možnost zakoupení víkendového pobytu za příplatek 10%.Na pobyt nelze poskytnout žádnou slevu!

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

VÍKEND S POLOPENZÍ A PROCEDUROU POD GERLACHEM 3 dny / 2 noci, pobyt PÁTEK - NEDĚLE v termínech 28.03.-05.06.2016 a 02.10.-18.12.2016- 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky (kat. a)- 2x polopenze (snídaně bufet, večeře jednotné o dvou chodech)- 1x vstup do privátního wellness (sauny finská a infra, hydromasážní vana) K cenám pobytu Týden s polopenzí a procedurami pod Gerlachem za 2990 Kč je účtován příplatek ve výši 10%.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.