Crocus - Štrbské Pleso

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso
Název ubytování Crocus - Štrbské Pleso
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
hotel CROCUS **** leží přímo na Štrbském Plese cca 30 km západně od Popradu. Poskytuje vysoce kvalitní ubytování v komfortních apartmánech.

VYBAVENÍ
originální česká restaurace "U dobrého Švejka", café-bar "Tiffany", jídelna (zde se podávají případné snídaně a večeře), dětský koutek - v sezóně k dispozici zkušení animátoři, garáže, parkoviště. Wellness: jacuzzi, infra sauna, masážní sprchy.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem TEŽ z Popradu nebo tzv. "zubačkou" ze Štrby do stanice Štrbské Pleso (50 m). Ve Štrbě zastavují i rychlíky z ČR.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
do Štrbského Plesa (0 m).

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici E 50 (Lipt. Mikuláš-Poprad) odbočit směr Tatranská Štrba - Štrbské Pleso (č.538). Parkování u hotelu (popř. garáž). Trasa Praha - Štrbské Pleso: 546 km; Brno - Štrbské Pleso: 350 km; Ostrava - Štrbské Pleso: 240 km.

Popis stravování

STRAVA Snídaně - bufetové stoly . Možnost vlastního vaření, nebo dokoupení večeří za příplatek v CK.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Crocus Štrbské Pleso:- relaxace v srdci národního parku- luxusní apartmány se službami hoteluUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové luxusní apartmány Comfort s možností 2 přistýlek, Spr. + WC, SAT/TV, internetové připojení, trezor, telefon, kuchyňský kout. Některé bezbariérové - na vyžádání.b) 3 - lůžkové apartmány Comfort s možností 2 přistýlek (tento typ pokoje na dotaz) - Spr. + WC, SAT/TV, internetové připojení, trezor, telefon, kuchyňský kout.STRAVASnídaně - bufetové stoly . Možnost vlastního vaření, nebo dokoupení večeří za příplatek v CK.DÍTĚJedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA - povoleno na pokoji se dvěma plně platícími osobami.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍHotelové wellness s whirlpoolem , finskou a infra saunou ,ochlazovací zóna, relaxační zóna.nový vodní a saunový svět AQUA PARADISE v hotelu PATRIA (1 km).Celoroční termální aquapark AquaCity v Popradě (30 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení polopenze začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní do 10.00 a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,-€/osoba/nocPOBYT SE ZVÍŘETEM10,- € / denPARKOVÁNÍhotelové parkoviště zdarma, garáž 9,- €/nocTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.