Dudince, Flora H747 - 6 denní Relax

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Dudince
Název ubytování Dudince, Flora H747 - 6 denní Relax
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 5 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Součástí ceny je plná penze a volný vstup do hotelového bazénu.

Hotel se nachází v lázeňské části města Dudince, v blízkosti Aquaparku s tobogány a bazénem s minerální vodou. Dudince jsou známé svou výjimečnou léčivou vodou a také nejvyšším počtem slunečných dní na Slovensku.

Výlety: Sv. Antol, Bánská Štiávnica, kamenné obydlí Brhlovce.

Služby a vybavení: Pro všechny hosty je k dispozici hotelový bazén (28°C) s letní terasou a lehátky, sedací bazének (36°C, sauna, Whirlpool, klasické masáže, kosmetika, pedikúra, směnárna. Pro sportovní vyžití je hotel vybaven antukovým tenisovým kurtem a půjčovnou kol. K posezení u kávy slouží hotelový bar s letní terasou (taneční zábava dvakrát týdně se živou hudbou). Internet je dostupný na recepci, pro hotelové hosty je zde hlídané parkoviště (za poplatek).
V hotelu je možné zúčastnit se léčebných a rehabilitačních procedur poskytovaných kvalifikovaným lékařským personálem – vodní procedury, perličkové a příměsové koupele, cvičení v bazénu, elektroléčba, masáže (klasická, sportovní, relaxační, masáž chodidel), lymfodrenáž, plynové injekce, parafínové a rašelinové zábaly, skupinová a individuální gymnastika.

Popis stravování

Strava je poskytována v hotelové jídelně. Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů, oběd a večeře výběrem ze tří jídel + salátový bufet. V hotelu je možnost přípravy dietních i vegetariánských jídel.

Popis ubytování

1 a 2lůžkových pokojích i několika apartmánech s možností 1 přistýlky, rodinných pokojích s možností až 2 přistýlek. Všechny pokoje mají balkon, koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV – SAT, telefon a ledničku.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.