Golf Vysoké Tatry - hotel International / č.3813

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry
Název ubytování International
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na golf
Cena za osobu celkem za 3 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Desítky let se do Vysokých Tater jezdilo za turistikou a lyžováním. Nyní k turistice přibyl skvělý golf na novém 27 jamkovém hřišti Black Stork ve Velké Lomnici. Hra pod čarokrásnými tatranskými štíty je umocněna skvělým ubytováním v luxusním wellness hotelu International ****, ležícím přímo na golfovém hřišti. Golf na tomto krásném hřišti nad kterým se vypíná impozantní Lomnický štít je nezapomenutelný. Samozřejmě, toto krásné místo se nepojí jen s golfem. Návštěvníci mohou podnikat túry rozličné obtížnosti (od rekreačních procházek po vysokohorskou turistiku), využít několika lanovek (nejznámější na Lomnický štít 2 634 m), navštívit známe Belianské jeskyně a exkluzivní termální aquapark v nedalekém Popradu. Na mnohé uvedené turistické atraktivity mají hosté hotelu International slevy.
Golfový hotel**** International leží vedle rekreační obce Velká Lomnica pod impozantními štíty Vysokých Tater. Má vynikající polohu nejen pro golfisty, ale též pro turisty. Pouhých 7 km je vzdálena Tatranská Lomnica (nejdelší a nejznámější slovenská lanovka na Lomnický štít 2.634 m), 12 km Starý Smokovec se známou zubačkou. Pohodlně dosažitelné je také známé Štrbské Pleso. Navíc je nedaleko město Poprad s mnoha možnostmi zábavy, především však exklusivním termálním aquaparkem Aquacity.

27 jamkové hřiště Black Stork
Skvělé (krajinově kouzelné) 27 jamkové golfové hřiště se rozprostírá na ploše 110 ha. Je složeno ze 3 devítek (International Course, Panorama Course a Village Course) které je možno rozličně kombinovat. Hřiště je poměrně náročné s množstvím vodních překážek. Začátečníci přivítají 3 jamkovou akademii par 3. Je zde veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping). V hotelu najdete golfový simulátor Full Swing.
V roce 2011 získalo hřiště prestižní titul „PGA GOLF COURSE“, jehož držitelem je nyní 19 golfových hřišt v 8 zemích (například PGA Centenary Course Gleneagles ve Skotsku - hostitel Ryder Cup v r. 2014)

{{clanek:tabulka - Black Stork}} - viz. fotogalerie

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 360 km z Prahy 560 km

Popis stravování

snídaně formou bohatého bufetu. Stravování je zajištěno v restauraci, k dalšímu občerstvení slouží bary.

Popis ubytování

Golfový hotel**** International leží vedle rekreační obce Velká Lomnica pod impozantními štíty Vysokých Tater. Zánovní hotel (otevřen v roce 2005) patří ke špičce ubytovacích kapacit v Tatrách. Najdete zde oblíbenou restauraci, lobby bar, indoor bar (vedle golfového simulátoru). V hotelu je relaxační centrum s menším krytým bazénem (s protiproudem), venkovním bazénem, vířivkou, saunami, masážemi a posilovnou. Hosté mají v pokojích k dispozici Wifi.Hosté hotelu mají 35% slevu na Green Fee. Dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky): stylově zařízené, koupelna s WC, sat TV, Wifi, balkón, minibar.Tip z okolí
Slovensko zvažuje zpoplatnění vstupu do části Vysokých Tater Státní ochranáři zvažují zpoplatnění vstupu do chráněného území části Vysokých Tater a Pienin. V budoucnu by tak túra ve Vysokých Tatrách už nemusela být zdarma.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.