Grand Hotel Permon

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry
Ubytování Grand Hotel Permon
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 9 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Grand Hotel Permon, jeden z nejexkluzivnějších hotelů na Slovensku, nacházející se v malebné horské osadě Podbanské - Vysoké Tatry, nad kterou dominuje tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel nabízí návrat k prírode a zároveň luxusní pohodlí s velkým wellness centrem.

Poloha: hotel se nachází v západní části Vysokých Tater, 30 km od Liptovského Mikuláše.

Vybavení: hotel disponuje133 pohodlně zařízenými pokoji - jedno a dvoulůžkovými, rodinnými a 9 prostornýma apartmány (s dvěma pevnými lůžky a přistýlkami). Z pokojů Superior je výhled na Nízke Tatry, pokoje Superior Kriváň mají výhled na Kriváň, v pokojích Deluxe Kriváň si vychutnejte atraktivní dizajn a též výhled na majestátní tatranský štít. Celková kapacita hotelu je 259 pevných lůžek s možností 74 přistýlek.
Najvětší hotelový wellness komplex na Slovensku - PERMON'S PARADISE se skládá z 5 středisek - Sauna Paradise, Aqua Paradise, Kids' Paradise, Spa Paradise a Beauty Paradise. hotelová restaurace s výhledem na Vysoké a Nízke Tatry přináší pestrou nabídku výborných jídel a specialit. Wellness gastronomie určitě potěší vyznavače zdravého životního stylu. Lobby bar s výhledem na hory, Denní a Noční bar, Wellness bar v 1. patře, jsou místa pro příjemné trávení volného času.
Půjčovna lyží a lyžařská školka.

Sportovní aktivity: Středisko Štrbské Pleso je vzdáleno 15 km, Jasná pod Chopkom pak 40 km. V létě pak trasy pro pěší turistiku a cykloturistiku v Tichej, Kôprovej a Kamenistej doline a možnost turistických výstupů na štíty Vysokých Tater (Kriváň, 2494 m). Pro milovníky sportovního rybolovu jsou k dispozici pstruhové vody řeky Belá (5 km) a řeky Váh (18 km). Příznivci adrenalinových dobrodružství doporučujeme rafting a splav řeky Váh nebo Belá. Lyžařské středisko Podbánske (cca 300 m od hotelu, 2 vleky 560 m a 280 m), nenáročný svah, ideální pro začátečníky a pro rodiny s dětmi.
Cestovní kancelář Karetatour nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky ve středisku.

Popis stravování

snídaně formou bohatých bufetových stolů večeře formou bohatých bufetových stolů

Popis ubytování

ubytování v 2-lůžkovém pokoji Superior "Kriváň" s výhledem na hory a balkonem,
všechny pokoje jsou s koupelnou, WC, TV/LCD, rádiem, telefonem, trezorem a minibarem, lednicí.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Slovensko zvažuje zpoplatnění vstupu do části Vysokých Tater Státní ochranáři zvažují zpoplatnění vstupu do chráněného území části Vysokých Tater a Pienin. V budoucnu by tak túra ve Vysokých Tatrách už nemusela být zdarma.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.