Holiday Village Tatralandia

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Liptovský Mikuláš
Název ubytování Holiday Village Tatralandia
Typ ubytování Apartmánový komplex
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 295 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Aquapark Tatralandia je ideální místo pro strávení celoroční rodinné dovolené. Ubytování ve stylových apartmánech a bungalovech umístěných v nádherné přírodě Západních Tater navazuje přímo na Aquapark Tatralandia s bazény a tobogány a na Funpark, se kterými vytváří jeden dokonalý uzavřený celek.

Popis stravování

Snídaně. Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Popis ubytování

UbytovaniApartmány dvoupatrové s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) se skládají z ložnice se čtyřmi lůžky, obývací místnosti s rozkládacím gaučem a křesílky a kuchyňským koutem a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a venkovní terasy s posezením. Apartmány vhodné až pro pět osob. Přízemní bungalovy 3+1 s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) se skládají z ložnice se třemi lůžky, obývací místnosti s rozkládacím gaučem a křesílky a kuchyňským koutem a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a venkovní terasy s posezením.
Patrové bungalovy 7+1 s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) se skládají ze dvou ložnice se třemi a čtyřmi lůžky, obývací místnosti s rozkládacím gaučem a křesílky a kuchyňským koutem a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a venkovní terasy s posezením. Bungalovy vhodné až pro osm osob.

Popis lokality ubytování

PolohaAquapark Tatralandia se nachází v jedné z nejbohatších lokalit na zřídla minerálních vod na Slovensku, na okraji Liptovského Mikuláše v obci Liptovský Trnovec.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.