Hotel Aphrodite

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Lázně, Rajecké Teplice
Ubytování Hotel Aphrodite, Rájecké Teplice
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 10 710 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně nebo dle výběru polopenze či plná penze jsou podávány v budově Aphrodite, převážně formou bufetových stolů. Možnost speciálního a dietního stravování.

Popis ubytování

PolohaUbytovací část se nachází přímo v budově balneoterapie v centrální části Rajeckých Teplic na okraji příjemného parku.VybaveníKomfortní, stylové prostředí, přízemí je vyhrazeno pro poskytování lázeňské péče, velký bazén s protiproudem a perličkami, chrliči vody, sauny parní, suchá, aroma, diagnostické a lázeňské vybavení, jídelna, kavárna a restaurace. Buduje se nový venkovní areál s bazény a vodními atrakcemi. V areálu lázní venkovní bazén, terény pro cykloturistiku, vyznačené trekkingové trasy.UbytováníLuxusní pokoje apartmá, SAT-TV, rádio, minibar. Dvoulůžkové pokoje označené „standard“ jsou prostorově menší, vybavení je stejné, cenově odlišeny. Ubytování se psem není dovoleno.Tipy pro správnou volbu- vysoký standard lázeňské a relaxační péče- doplňkové služby pro náročné- volný vstup do vodního a saunového světa

Popis lokality ubytování

StřediskaLázně leží jižně od Žiliny, v překrásné lokalitě, uprostřed jehličnatých lesů. Na východě je lemuje panoráma mohutného hřebenu Malé Fatry, na západě se přímo pod areálem lázní tyčí vápencové dolomity Strážovských vrchů, které vytvářejí bizardní skalní útvary. Lázně tvoří ústřední lázeňská budova Aphrodite, která má rovněž ubytovací část a dále je krytým koridorem spojena s dalšími ubytovacími objekty, zejména s hotelem Velká Fatra. Z ostatních ubytovacích zařízení se do balneoprovozu dochází exteriérovým areálem lázní s příjemnou parkovou úpravou. Zřídla termálních pramenů mají teplotu okolo 38 °C. Léčí se zde pohybové ústrojí, bolesti zad a kloubů, nervová onemocnění. K dispozici je nej modernější diagnostické a léčebné vybavení v pěkném, stylovém, lázeňském zařízení. I když jde o poměrně malé lázně, díky moderní balneoterapii ve zcela zrekonstruovaných lázeňských prostorech si tyto lázně získaly jedno z čelních míst v žebříčku popularity klasických slovenských lázeňských zařízení.
Nabídka lázní:
• léčebné a relaxační pobyty
• Byznys pobyty pro podnikatele
• wellness pobyty pro ženy
• pobyty zaměřené na snížení nadváhy
• víkendové pobyty
• vánoční, silvestr. a velikonoční pobytyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.