Hotel Aqua

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Velký Meder
Název ubytování Hotel Aqua
Typ ubytování Pokoj
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 4 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY do Velkého Mederu se již několik sezon těší mezi našimi klienty mimořádné oblibě a to nejen díky vynikajícím léčebným účinkům zdejší termální vody, ale zejména pro zcela nadstandardní služby hotelu Thermal Varga umocněné neformálními vztahy mezi klienty a hotelovým managementem. Kapacita hotelu Thermal Varga*** (www.hotelthermal.sk) je od roku 2016 rozšířena o novou budovu s názvem hotel Aqua***, která se nachází přes ulici (cca 10 m). Oba objekty jsou vzdálené cca 100 m od termálního areálu a společně nabízí mimo jiné lobby bar, letní terasu s příjemným posezením, biliard, stolní tenis, dětský koutek a hřiště včetně trampolíny a také hřiště na petanq. Na recepci lze zdarma zapůjčit omezený počet jízdních kol a hole na nordic walking. Moderní termální areál ve Velkém Mederu (www.thermalcorvinus.sk) nabízí celkem 9 bazénů s celkovou plochou 3 400 m2. Léčivá voda o teplotě 25-37°C blahodárně působí především při léčbě kloubových a svalových onemocnění. Krytý komplex se čtyřmi bazény nabízí mimo jiné perličkovou lázeň, rodinný bazén s atrakcemi pro děti, saunu, biosolárium, masáže a rovněž 2 tobogány s celoročním provozem. Součástí areálu je restaurace a několik stánků s občerstvením. Termíny květen-září 2017 (3/4/5/6 nocí).

Popis stravování

SNÍDANĚ (bufet); možnost dokoupení 6 večeří za 1 600 Kč, 5 večeří za 1 300 Kč, 4 večeře za 1 060 Kč. 3 večeře za 800 Kč (večeře jsou formou bufetu s nealko nápoji z automatu zdarma a zahrnují 1x slavnostní večeři, tzv. prasapárty (pečené selátko formou bufetu, saláty, přílohy, pivo, hudební produkce).

Popis ubytování

Ubytováníhotel Thermal Varga***/hotel Aqua*** (www.hotelthermal.sk) cca 100 m od termálních lázní (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením; většina pokojů má balkón); společně nabízí dětské hřiště a hřiště na petanq; hotel zapůjčuje zdarma omezený počet jízdních kol a hole na nordic walking)

Program zájezdu

1.den

Odjezd v ranních hodinách. Ubytování. Odpoledne relaxace v termálních lázních ve VELKÉM MEDERU. Nocleh.

2.den

Odpočinek v termálním areálu v místě pobytu. Nocleh.

3.den

Půldenní výlet do maďarského GYÖRU, historického města ležícího na soutoku řek Dunaje, Ráby a Rábcy. Prohlídka barokní části města, event. návštěva místních termálních lázní s vodou teplou až 38°C. Návrat na ubytování. Koupání ve Velkém Mederu.

4.den

Dopoledne odpočinek v termálních lázních v místě pobytu. Příjezd ve večerních hodinách.

5.POZNÁMKA:

zájezd v termínu 11.06.-15.06.2017 je prodloužený o 1 pobytový den, zájezdy v termínech 29.04.-04.05/23.09.-28.09.2017 o 2 pobytové dny, zájezd v termínu 13.05.-19.05.2017 je prodloužený o 3 pobytové dny.

6.SLEVA PRO DĚTI:

sleva pro dítě 3-9 let na přistýlce: 380 Kč/noc se snídaní, resp. 450 Kč/noc s polopenzí, sleva pro dítě 10-15 let na přistýlce: 250 Kč/noc se snídaní, resp. 300 Kč/noc s polopenzí   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.