Hotel Aqua

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Velký Meder
Název ubytování Hotel Aqua
Typ ubytování Pokoj
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 7 050 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY do Velkého Mederu se již několik sezon těší mezi našimi klienty mimořádné oblibě a to nejen díky vynikajícím léčebným účinkům zdejší termální vody, ale zejména pro zcela nadstandardní služby hotelu Thermal Varga umocněné neformálními vztahy mezi klienty a hotelovým managementem. Stávající kapacita HOTELU THERMAL VARGA*** (www.hotelthermal.sk) byla v roce 2016 rozšířena o nový bezbariérový objekt s názvem HOTEL AQUA*** (www.hotelaqua.sk), který se nachází přes přes ulici. Oba hotely mají stejné majitele, jsou vzdálené cca 100 m od termálního areálu a společně nabízí mimo jiné lobby bar, letní terasu s příjemným posezením, biliard, stolní tenis, dětský koutek a hřiště včetně trampolíny. Na recepci lze zdarma zapůjčit omezený počet jízdních kol a hole na nordic walking. Moderní termální areál ve VELKÉM MEDERU (www.thermalcorvinus.sk) nabízí celkem 9 bazénů s celkovou plochou 3 400 m2. Léčivá voda o teplotě 25-37°C blahodárně působí především při léčbě kloubových a svalových onemocnění. Krytý komplex se čtyřmi bazény nabízí mimo jiné perličkovou lázeň, rodinný bazén s atrakcemi pro děti, saunu, biosolárium, masáže a rovněž 2 tobogány s celoročním provozem. Součástí areálu je restaurace a stánky s občerstvením. Nové termíny září-říjen 2020!

Popis stravování

SNÍDANĚ (bufet); možnost dokoupení 7 večeří za 1 800 Kč, 6 večeří za 1 550 Kč, 5 večeří za 1 300 Kč, 4 večeří za 1 050 Kč (večeře jsou formou bufetu s nealko nápoji z automatu zdarma)

Popis ubytování

Ubytování4/5/6/7x ubytování v hotelu Thermal Varga/Aqua*** cca 100 m od termálních lázní (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, SAT-TV s českými programy, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, varnou konvicí, Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením; všechny pokoje mají balkón)

Program zájezdu

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6 hod. Ubytování. Odpoledne relaxace v termálních lázních ve VELKÉM MEDERU. Nocleh.

2.-5.den

Odpočinek v termálním areálu v místě pobytu. Nocleh.

6.den

Dopoledne odpočinek v termálních lázních v místě pobytu. Příjezd ve večerních hodinách (Praha cca 19 hod.)

1.POZNÁMKA:

zájezdy v termínu 19.09.-25.09 a 28.09.-04.10. jsou prodloužené o 1 pobytový den, zájezd v termínu 14.06.-21.06. o 2 pobytové dny, zájezd v termínu 03.06.-07.06. je zkrácen o 1 pobytový den.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.