Hotel Bešeňová

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Termální koupaliště a aquaparky, Bešeňová
Ubytování Hotel Bešeňová, Bešeňová
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 7 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

V ceně je zahrnuta snídaně. Možnost dokoupení polopenze. V areálu je také možnost individuálního stravování.Snídaně - bufetové stoly, oběd - menu o 3 chodech výběrem ze 4 hlavních jídel (polévka, hl. jídlo, dezert + salátový bufet, džbán s pitnou vodou s citronem) , večeře - menu o 3 chodech výběrem z 5 hlavních jídel (předkrm, hl. jídlo, dezert + salátový bufet, džbán s pitnou vodou s citronem)

Popis ubytování

PolohaHotel Bešeňová nabízí komfortní ubytování v hotelech *** přímo u bazénů ve 144 stylově a moderně zařízených pokojích, studiích a apartmánech. Hotelové pokoje, apartmány a studia jsou velmi účelně zařízené, mnohé z nich nabízejí výhledna areál vodního parku nebo panorama Nízkých Tater nebo Chočských vrchů.VybaveníV areálu hotelu Bešeňová najdete kromě ubytování¨také restaurace, moderní kongresové centrum, celoroční koupání ve venkovních a vnitřních bazénech, exkluzivní Wellness & Spa, masáže, fitnesUbytováníPokoje standard - dvoulůžkové pokoje, některé s možností 1 - 2 přistýlek (vhodné pro děti do 12 let), interaktivní LCD TV s Pay TV systémem, trezor, telefon, minibar, čajová souprava, připojení k internetu, některé pokoje mají balkon, některé pokoje jsou podkrovní se střešním oknem.
Pokoje suite - dvoupokojový apartmán s oddělenou ložnicí (manželské lůžko) a obývací místností (možnost přistýlky vhodné pro děti do 12 let), koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušeč vlasů, WC, interaktivní LCD TV s Pay TV systémem, trezor, telefon, minibar, čajová souprava, připojení k internetu , některé apartmány s balkonem nebo terasou.
Pokoje lux - 1-lůžkové nebo 2-lůžkové pokoje (některé s možností přistýlky), koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušeč vlasů, WC, interaktivní LCD TV s Pay TV systémem a radiem, trezor, telefon, čajová souprava, chladnička s minibarem (kromě jednolůžkového pokoje LUX), připojení k internetu, každý pokoj má balkon, některé jsou s výhledem do aquaparku.
Studio - jednopokojová studia se 2 pevnými lůžky, (některé s možností 1 nebo 2 přistýlek, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušeč vlasů, WC, kuchyňský kout (čajová souprava, dvouvařič, kuchyňské nádobí a sada hrnců, chladnička), interaktivní LCD TV s Pay TV systémem, trezor, telefon, připojení k internetu, některá studia majíbalkon nebo terasu, některá jsou podkrovní se střešním oknem.
Apartmán - dvoupokojový apartmán se samostatnouložnicí (2 pevná lůžka) a obývací místností (možnost 2 až 4 přistýlek), koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušeč vlasů, WC, kuchyňský kout (čajová souprava, dvouvařič, kuchyňské nádobí a sada hrnců, chladnička), interaktivní LCD TV s Pay TV systémem, trezor, telefon, připojení k internetu, balkon.Apartmán President - prostorný třípokojový apartmán se samostatným obývacím pokojem, pracovnou a ložnicí (2 pevná lůžka, možnost až 4 přistýlek), vysoušeč vlasů, WC, kuchyňský kout (čajová souprava, dvouvařič, kuchyňské nádobí a sada hrnců, chladnička), 1 koupelna se sprchovým koutem a vanou, WC, vysoušeč vlasů, 1 koupelna se sprchovým koutem WC, vysoušeč vlasů, interaktivní LCD TV s Pay TV systémem, trezor, telefon, připojení k internetu, balkon a velká terasa.UbytováníHotel GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ je situován po obvodu areálu termálního koupaliště. Venkovní bazény, vnitřní bazény wellness centrum, tobogány a ostatní zařízení se nachází v jejich středu.

Popis lokality ubytování

StřediskaMalá obec, kterou najdeme asi 15 km za Ružomberokem ve směru na Lipt. Mikuláš. Termální koupaliště vzniklo v okolí léčivých pramenů, které vyvěrají z hloubky téměř 2000 m, s teplotou vody až 70 °C. V areálu je 7 geotermálních bazénů, s vodou o teplotě 26–39 °C. Je otevřeno celoloročně. Voda blahodárně působí na pohybové ústrojí, urologické problémy, dýchací ústrojí a má příznivé kosmetické účinky. Areál aquaparku byl v uplynulém období rekonstruován a rozšířen. Jsou zde nové wellness centrum, kryté bazény a relax služby, množství vodních atrakcí, vířivky, tobogany, sauny, tepidarium, několik stánků rychlého občerstvení a restaurace.



Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.