Hotel Boutique Tri Studničky

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská Dolina
Ubytování Hotel Boutique Tri Studničky, Demänovská dolina
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 10 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, možnost celodenního stravování, velký výběr krajových jídel i specialit výběrem à la carte. V letním období je příjemné posezení na letní terase při potoku, kde si můžete objednat grilovanou specialitu.

Popis ubytování

PolohaVelmi atraktivní, luxusní hotel, který je situován při vstupu do Demänovské doliny asi 8 km od centra v Jasné a asi 7 km od Liptovského Mikuláše. Svým architektonickým řešením ve stylu horské chaty perfektně zapadá do rázu okolní krajiny s panoramou hor.VybaveníHostům je k dispozici stylová restaurace, terasa s grilem, lobby bar s krbem, sauna, fitness, velmi pěkné nové relax centrum, internet.VybaveníHostům je k dispozici stylová restaurace, terasa s grilem, lobby bar s krbem. Jako první Feng Shui hotel na Slovensku nabízí ideální prostředí na zotavení a relax. Exkluzivní boutique wellness nabízí vše co je třeba k absolutnímu relaxu – masáže, procedúry, sauna či vířivka ( vnější i vnitřní). Z wellness se vychází přímo na první horskou pláž v Tatrách, která je omývaná vodou potoka Demänovka pramenícího v Nízkých Tatrách. Samozřejmostí je Wifi připojení v celém hotelu.UbytováníJedno- a dvoulůžkové pokoje nebo hotelové apartmá s 1–4 ložnicemi, koupelna se sprchou nebo vanou,WC, SAT TV, rádio, telefon, minibar, trezor, vše v rustikálním stylu, některé apartmány mají krb.Tipy pro správnou volbu- pobyty pro náročné klienty- vhodné pro rodiny i více členné skupiny- služby na vysoké úrovni

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMohutný hřeben Nízkých Tater, táhnoucí se směrem od západu na východ mezi malebným údolím Váhu a Hronu je dlouhý 80 km. Nejvyšší štíty se nacházejí v centrální části hlavního hřebenu – Ďumbier 2043 m, Chopok 2024 m, Dereše 2004 m a na východě Kráĺova Hoĺa 1948 m. K dispozici jsou sjezdové tratě všech náročností, běžecké tratě, školy lyžování pro začátečníky, ve střediscích jsou k dispozici kryté bazény, tělo cvičny, masáže aj. V poslední době velmi vyhledávané termální, celoročně otevřené koupaliště v Bešeňové a stále vzrůstající počet uměle zasněžovaných svahů s večerním osvětlením, přibývá i upravených tratí pro snowboarding, jistě přispějí i k Vaší spokojené dovolené.StřediskaLiptovský Ján, 700 – 950 m n.m.
Toto městečko je vstupní bránou do Jánské doliny v části Liptovské kotliny. Středisko má k dispozici několik vleků, s délkou sjezdových tratí od 200 m do 800 m s nižší a střední náročností. Možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Dobré podmínky pro běžecké lyžování, lyžařskou turistiku, sáňkování, skialpinismus, snowboarding, jízdu na saních se zápřahem. Snadná dostupnost náročnějších lyžařských terénů v okolí Nízkých i Vysokých Tater. Návštěva krytého bazénu, sauna, perličkové koupele, masáže, diskotéka, nebo posezení ve stylové vinárně. Celoročně otevřené, venkovní bazény s termální vodou v Bešeňové jsou vítaným zpestřením pobytu.

Opalisko 649 -1030 m n.m.
Dynamicky se rozvíjející středisko lyžování strategicky situované jen 5 km od centra Liptovského Mikuláše a 6 km od Liptovského Jánu v blízkosti rázovité horské obce Závažná Poruba situované na severních výběžcích Nízkých Tater. Pět uměle zasněžovaných sjezdovek obsluhují 4 vleky a jedna sedačka. K dispozici je večerní lyžování a běžecký areál o délce 30 km. Výhodou lyžování na Opalisku jsou i příznivé ceny skipasů. Velmi snadno přístupné i pro lyžaře ubytované v Liptovském Jánu.

Demänovská Dolina - Jasná 950 – 2024 m n. m.
Toto největší středisko zimních sportů na Slovensku se nachází v centrální části Nízkých Tater. K dispozici je cca 5 sedačkových lanovek, kabinová lanovka, 11 lyžařských vleků. Několik běžeckých tratí různé délky, které jsou pravidelně udržované, možnost skialpinismu a snowboardingu. Překrásné horské svahy a bohatá vybavenost vleky a lanovkami dávají možnost širokého sportovního a rekreačního vyžití. Každý rok přibývá i počet uměle zasněžovaných svahů. Možnost návštěvy krytého bazénu, sauny, večerního posezení v baru, diskotéky nebo posezení ve stylové kolibě s hudbou.
Výhody: Jediné lyžařské středisko na Slovensku, které nabízí lyžování alpského typu co do převýšení, délky a počtu sjezdovek i lanovek a vleků. Pěší dostupnost lanovek ze všech ubytovacích kapacit ve středisku Jasná. Rychlá dostupnost areálu termálního koupaliště v Bešeňové nebo Aquaparku Tatralandia.
Nevýhody: Nepropojení všech lanovek zejména na jižní stranu Nízkých Tater. Nutnost dojíždět skibusem z ubytovacích kapacit mimo středisko Jasná. Omezená nabídka služeb après ski.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.