Hotel Boutique Tri Studničky

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská Dolina
Ubytování Hotel Boutique Tri Studničky, Demänovská dolina
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 10 430 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, možnost celodenního stravování, velký výběr krajových jídeli specialit výběrem a là carte. V zimním období je příjemné posezení ve vnitřní hale u hořícího krbu.

Popis ubytování

PolohaVelmi atraktivní, luxusní hotel, který je situován při vstupu do Demänovské doliny asi 8 km od centra v Jasné a asi 7 km od Liptovského Mikuláše. Svým architektonickým řešením ve stylu horské chaty perfektně zapadá do rázu okolní krajiny s panoramou hor.VybaveníHostům je k dispozici stylová restaurace, terasa s grilem, Lobby bar s krbem. Sauna, ­fitness, internet, před budovou je hotelové ­parkoviště.VybaveníHostům je k dispozici stylová restaurace, terasa s grilem, lobby bar s krbem. Jako první Feng Shui hotel na Slovensku nabízí ideální prostředí na zotavení a relax. Exkluzivní boutique wellness nabízí vše co je třeba k absolutnímu relaxu – masáže, procedúry, sauna či vířivka ( vnější i vnitřní). Z wellness se vychází přímo na první horskou pláž v Tatrách, která je omývaná vodou potoka Demänovka pramenícího v Nízkých Tatrách. Samozřejmostí je Wifi připojení v celém hotelu.UbytováníJedno- a dvoulůžkové pokoje nebo hotelové apartmá s 1–4 ložnicemi, koupelna se sprchou nebo vanou,WC, SAT TV, rádio, telefon, minibar, trezor, vše v rustikálním stylu, některé apartmány mají krb.Tipy pro správnou volbu- zajímavý interiér- dobré služby pro náročné klienty- velký výběr doplňkových služeb

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMohutný hřeben Nízkých Tater, táhnoucí se směrem od západu na východ mezi malebným údolím Váhu a Hronu je dlouhý 80 km. Nejvyšší štíty se nacházejí v centrální části hlavního hřebenu – Ďumbier 2043 m, Chopok 2024 m, Dereše 2004 m a na východě Kráĺova Hoĺa 1948 m. K dispozici jsou sjezdové tratě všech náročností, běžecké tratě, školy lyžování pro začátečníky, ve střediscích jsou k dispozici kryté bazény, tělo cvičny, masáže aj. V poslední době velmi vyhledávané termální, celoročně otevřené koupaliště v Bešeňové a stále vzrůstající počet uměle zasněžovaných svahů s večerním osvětlením, přibývá i upravených tratí pro snowboarding, jistě přispějí i k Vaší spokojené dovolené.StřediskaLiptovský Ján, 700 – 950 m n.m.
Toto městečko je vstupní bránou do Jánské doliny v části Liptovské kotliny. Středisko má k dispozici několik vleků, s délkou sjezdových tratí od 200 m do 800 m s nižší a střední náročností. Možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Dobré podmínky pro běžecké lyžování, lyžařskou turistiku, sáňkování, skialpinismus, snowboarding, jízdu na saních se zápřahem. Snadná dostupnost náročnějších lyžařských terénů v okolí Nízkých i Vysokých Tater. Návštěva krytého bazénu, sauna, perličkové koupele, masáže, diskotéka, nebo posezení ve stylové vinárně. Celoročně otevřené, venkovní bazény s termální vodou v Bešeňové jsou vítaným zpestřením pobytu.

Opalisko 649 -1030 m n.m.
Dynamicky se rozvíjející středisko lyžování strategicky situované jen 5 km od centra Liptovského Mikuláše a 6 km od Liptovského Jánu v blízkosti rázovité horské obce Závažná Poruba situované na severních výběžcích Nízkých Tater. Pět uměle zasněžovaných sjezdovek obsluhují 4 vleky a jedna sedačka. K dispozici je večerní lyžování a běžecký areál o délce 30 km. Výhodou lyžování na Opalisku jsou i příznivé ceny skipasů. Velmi snadno přístupné i pro lyžaře ubytované v Liptovském Jánu.

Demänovská Dolina - Jasná 950 – 2024 m n. m.
Toto největší středisko zimních sportů na Slovensku se nachází v centrální části Nízkých Tater. K dispozici je cca 5 sedačkových lanovek, kabinová lanovka, 11 lyžařských vleků. Několik běžeckých tratí různé délky, které jsou pravidelně udržované, možnost skialpinismu a snowboardingu. Překrásné horské svahy a bohatá vybavenost vleky a lanovkami dávají možnost širokého sportovního a rekreačního vyžití. Každý rok přibývá i počet uměle zasněžovaných svahů. Možnost návštěvy krytého bazénu, sauny, večerního posezení v baru, diskotéky nebo posezení ve stylové kolibě s hudbou.
Výhody: Jediné lyžařské středisko na Slovensku, které nabízí lyžování alpského typu co do převýšení, délky a počtu sjezdovek i lanovek a vleků. Pěší dostupnost lanovek ze všech ubytovacích kapacit ve středisku Jasná. Rychlá dostupnost areálu termálního koupaliště v Bešeňové nebo Aquaparku Tatralandia.
Nevýhody: Nepropojení všech lanovek zejména na jižní stranu Nízkých Tater. Nutnost dojíždět skibusem z ubytovacích kapacit mimo středisko Jasná. Omezená nabídka služeb après ski.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.