Hotel Malá Fatra, Rajecké Teplice

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Lázně, Rajecké Teplice
Ubytování Hotel Malá Fatra, Rájecké Teplice
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 8 470 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Rozsah stravování se řídí druhem vybraného pobytu. Snídaně jsou servírované, večeře výběrem z menu. Možnost dietního stravování.Snídaně jsou podávány v restauraci Malá Fatra, pro hosty ubytované v hotelu Malá Fatra, Vila Margaréta a Vila Flóra.Večeři si klienti mohou vybrat v restauraci Malá Fatra - platí i pro klienty ubytované i ve Vila Margaréta i Vila Flóra nebo se mohou stravovat i v hotelu Aphrodite Palace za ceny platné v restauraci Aphrodite Palace.

Popis ubytování

PolohaHotel je situován do klidného prostřední lázeňského parku. Od hlavní budovy balneoterapie Aphrodite, kde je poskytována veškerá lázeňská péče, je vzdálen cca 60 m.PolohaHotel je situován do klidného prostřední lázeňského parku. Od hlavní budovy balneoterapie Aphrodite, kde je poskytována veškerá lázeňská péče, je vzdálen cca 60 m.VybaveníHostům je k dispozici hotelová restaurace, společenská místnost a pro posezení je zde terasa, kde se v letním období pořádají taneční a společenské večery.VybaveníHostům je k dispozici hotelová restaurace, společenská místnost a pro posezení je zde terasa, kde se v letním období pořádají taneční a společenské večery.UbytováníPřevážně dvoulůžkové pokoje jsou účelně zařízeny, mají vlastní příslušenství, sprchu, WC, SAT-TV, rádio, telefon, u některých pokojů lednička a u většiny balkon. Je možné objednat bezbariérový pokoj. Ubytování se psem není dovoleno.UbytováníPřevážně dvoulůžkové pokoje jsou účelně zařízeny, mají vlastní příslušenství, sprchu, WC, SAT-TV, rádio, telefon, u některých pokojů lednička a u většiny balkon. Je možné objednat bezbariérový pokoj. Ubytování se psem není dovoleno.Tipy pro správnou volbu- menší lázeňský dům pro méně náročnou klientelu- hotel přímo v lázeňském parku- cca 200 m od hlavní lázeňské budovy balneoterapie Aphrodite

Popis lokality ubytování

StřediskaLázně leží jižně od Žiliny, v překrásné lokalitě, uprostřed jehličnatých lesů. Na východě je lemuje panoráma mohutného hřebenu Malé Fatry, na západě se přímo pod areálem lázní tyčí vápencové dolomity Strážovských vrchů, které vytvářejí bizardní skalní útvary. Lázně tvoří ústřední lázeňská budova Aphrodite, která má rovněž ubytovací část a dále je krytým koridorem spojena s dalšími ubytovacími objekty, zejména s hotelem Velká Fatra. Z ostatních ubytovacích zařízení se do balneoprovozu dochází exteriérovým areálem lázní s příjemnou parkovou úpravou. Zřídla termálních pramenů mají teplotu okolo 38 °C. Léčí se zde pohybové ústrojí, bolesti zad a kloubů, nervová onemocnění. K dispozici je nej modernější diagnostické a léčebné vybavení v pěkném, stylovém, lázeňském zařízení. I když jde o poměrně malé lázně, díky moderní balneoterapii ve zcela zrekonstruovaných lázeňských prostorech si tyto lázně získaly jedno z čelních míst v žebříčku popularity klasických slovenských lázeňských zařízení.
Nabídka lázní:
• léčebné a relaxační pobyty
• Byznys pobyty pro podnikatele
• wellness pobyty pro ženy
• pobyty zaměřené na snížení nadváhy
• víkendové pobyty
• vánoční, silvestr. a velikonoční pobytyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.