Hotel Pax

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Lázně, Trenčianské Teplice
Ubytování Hotel Pax, Trenčianské Teplice
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu (vč. nápojů – ranní káva, čaj, kakao, studené nápoje),Obědy a večeře výběr z pěti jídel (2 masitá, vegetariánské jídlo a sladké jídlo, ovocný balíček)Možnost výběru z jídelního lístku za doplatek.

Popis ubytování

PolohaOblíbený zrekonstruovaný hotel PAX se nachází přímo v centru městečka, na pěší zóně, na dohled hotelu Krym. Díky své ideální poloze v blízkosti lázeňského parku a kulturní památky - historické odpočívárny Hammam, vytváří příjemnou atmosféru, která přináší hostům ideální podmínky pro léčbu a relaxaci.VybaveníHotel má kapacitu 270 lůžek. K dispozici jedno a dvoulůžkové pokoje, komfortní apartmány, 3 bezbariérové pokoje. Recepce je otevřena nepřetržitě. V hotelu se nachází kosmetika, denní kavárna směnárna, sluneční terasa s panoramatickou kavárnou Pax Panorama s barem a lehátky, společenský a kongresový sál. Wi-Fi připojení zdarma, internet – pronájem zařízení 1 min / 0,04€.Před hotelem se rozkládá velký park. Hotel Pax je navíc propojen s lázeňským centrem Roman Spa SINA, kde se nachází bazén a kde se poskytují léčebné procedury. Najdete zde i lékařské ordinace. Některé procedury jsou hostům k dispozici přímo v hotelu. Koupací pláště k zapůjčení na recepci.UbytováníVšechny pokoje mají vlastní příslušenství – WC, sprcha/vana, TV-sat, Wi-Fi připojení, rádio, telefon, chladnička. Apartmány mají vlastní příslušenství, ložnici oddělenou od obývací části, TV-sat, Wi-Fi připojení, rádio, telefon, chladnička, varná konvice, trezor, fén.

Popis lokality ubytování

StřediskaToto lázeňské městečko je situováno v krásné krajině Strážovských vrchů. Kromě lázeňské péče zaměřené na pohybové a nervové ústrojí, nabízí svým návštěvníkům procházky parkem a lesoparkem, který lázně obklopuje, návštěvu přírodní rezervace, tenis, jízdu na koni.
Nabídka lázní:
• léčebné a relaxační pobyty
• pobyty pro seniory
• beauty wellness pobyty pro ženy i muže
• ozdravné minipobyty
• pobyty na snížení nadváhy
• víkendové pobyty
• vánoční a silvestrovské pobyty
• velikonoční pobytyTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
V Trenčianských Teplicích nemusejí vodu ohřívat Nedaleko Trenčína se nacházejí lázně, které proslavily celé okolí. Trenčianske Teplice se specializují na léčení pohybového aparátu a nervového ústrojí. „V těchto oblastech dosahujeme nejlepší výsledky,“ vysvětlila ředitelka zdejších lázní Andrea Puskailer.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.