Hotel Skalka

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Lázně, Rajecké Teplice
Ubytování Hotel Skalka, Rájecké Teplice
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 2 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně podávané formou bufetových stolů (při počtu méně než 15 osob ubytovaných v hotelu jsou snídaně kontinentální ) , večera je formou výběru ze 3-4 jídel. Možnost celodenního stravování.

Popis ubytování

PolohaLázně jsou rozloženy v malebné Rajecké dolině, která je lemována svahy patřící ke Strážovské vrchovině a Malé Fatře. Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v klidné části této doliny v lázeňského parku, cca 10 min. chůze k hlavní budově lázní Aphrodite.VybaveníProstorná a vzdušná restaurace, nekuřácká kavárna, stylový "Bar pri peci", který byl přestavěn z původní hotelové pekárny z 30. let min. století. Balneologické centrum s možností lékařských prohlídek poskytuje masáže, magnetoterapii, nefritová lůžka, infrakabina, wellness centrum nabízí v poslední době velmi vyhledávanou Cryoterapii, relaxační a léčebné Solární louky, Oygenoterapie, fitness.UbytováníJedno- až třílůžkové pokoje, některé s možností přistýlky jsou nově vybaveny příjemným nábytkem. Standardní vybavení všech našich pokojů zahrnuje TV, radiobudík, ledničku, koupelnu se sprchovým koutem a WC.Tipy pro správnou volbu- klidné prostředí lázeňského parku- v blízkosti lázeňského areálu Aphrodite- možnost sportovního vyžití

Popis lokality ubytování

StřediskaLázně leží jižně od Žiliny, v překrásné lokalitě, uprostřed jehličnatých lesů. Na východě je lemuje panoráma mohutného hřebenu Malé Fatry, na západě se přímo pod areálem lázní tyčí vápencové dolomity Strážovských vrchů, které vytvářejí bizardní skalní útvary. Lázně tvoří ústřední lázeňská budova Aphrodite, která má rovněž ubytovací část a dále je krytým koridorem spojena s dalšími ubytovacími objekty, zejména s hotelem Velká Fatra. Z ostatních ubytovacích zařízení se do balneoprovozu dochází exteriérovým areálem lázní s příjemnou parkovou úpravou. Zřídla termálních pramenů mají teplotu okolo 38 °C. Léčí se zde pohybové ústrojí, bolesti zad a kloubů, nervová onemocnění. K dispozici je nej modernější diagnostické a léčebné vybavení v pěkném, stylovém, lázeňském zařízení. I když jde o poměrně malé lázně, díky moderní balneoterapii ve zcela zrekonstruovaných lázeňských prostorech si tyto lázně získaly jedno z čelních míst v žebříčku popularity klasických slovenských lázeňských zařízení.
Nabídka lázní:
• léčebné a relaxační pobyty
• Byznys pobyty pro podnikatele
• wellness pobyty pro ženy
• pobyty zaměřené na snížení nadváhy
• víkendové pobyty
• vánoční, silvestr. a velikonoční pobytyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.