Hotel Sorea Snp

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská Dolina
Ubytování Hotel Sorea Snp, Demänovská dolina
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře jsou podávané formou teplých a studených bufetových stolů se širokou nabídkou jídel. Možnost celodenního stravování - obědy jsou servírované s možností výběru ze 3 až 5 jídel včetně vegetariánského menu. K dispozici je denní bar se širokou nabídku nápojů a prostorná hotelová kavárna.

Popis ubytování

PolohaHotel je situován do atraktivní a velmi oblíbené oblasti Nízkých Tater, Demänovské Doliny. Nedaleko hotelu začínají turistické trasy, například Biela púť.VybaveníRestaurace, kavárna, společenská místnost, sauna, masáže, stylová vinárna, stolní tenis, biliár, půjčovna sportovních potřeb, dětské hřiště, volejbalové hřiště, ohniště, hlídané parkoviště.VybaveníV hotelu je k dispozici restaurace, kavárna, společenská místnost, stylová vinárna, sauna, masáže, stolní tenis, biliár,půjčovna sportovních potřeb, dětské hřiště, volejbalové hřiště, ohniště.UbytováníKompletně zrekonstruovaný hotel nabízí ubytování v moderně a pohodlně zařízených pokojích. Většina pokojů je dvoulůžkových, jen velmi málo pokojů má možnost přistýlky, za příplatek lze doobjednat hotelové apartmá nebo rodinný pokoj. Pokoje mají vlastní příslušenství, SAT - TV, telefon a většina pokojů má také balkon.Tipy pro správnou volbu- pěkný, příjemný hotel- dobré výchozí místo pro turistiku - přírodní zajímavosti v okolí- sleva DÍTĚ ZCELA ZDARMA pro 1 dítě do 8 let na přistýlce nebo na společném lůžku v doprovodu 2 dospělých, plně platících osob v jednom pokoji

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMohutný hřeben Nízkých Tater, táhnoucí se směrem od západu na východ mezi malebným údolím Váhu a Hronu je dlouhý 80 km. Nejvyšší štíty se nacházejí v centrální části hlavního hřebenu – Ďumbier 2043 m, Chopok 2024 m, Dereše 2004 m a na východě Kráĺova Hoĺa 1948 m. K dispozici jsou sjezdové tratě všech náročností, běžecké tratě, školy lyžování pro začátečníky, ve střediscích jsou k dispozici kryté bazény, tělo cvičny, masáže aj. V poslední době velmi vyhledávané termální, celoročně otevřené koupaliště v Bešeňové a stále vzrůstající počet uměle zasněžovaných svahů s večerním osvětlením, přibývá i upravených tratí pro snowboarding, jistě přispějí i k Vaší spokojené dovolené.StřediskaLiptovský Ján, 700 – 950 m n.m.
Toto městečko je vstupní bránou do Jánské doliny v části Liptovské kotliny. Středisko má k dispozici několik vleků, s délkou sjezdových tratí od 200 m do 800 m s nižší a střední náročností. Možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Dobré podmínky pro běžecké lyžování, lyžařskou turistiku, sáňkování, skialpinismus, snowboarding, jízdu na saních se zápřahem. Snadná dostupnost náročnějších lyžařských terénů v okolí Nízkých i Vysokých Tater. Návštěva krytého bazénu, sauna, perličkové koupele, masáže, diskotéka, nebo posezení ve stylové vinárně. Celoročně otevřené, venkovní bazény s termální vodou v Bešeňové jsou vítaným zpestřením pobytu.

Opalisko 649 -1030 m n.m.
Dynamicky se rozvíjející středisko lyžování strategicky situované jen 5 km od centra Liptovského Mikuláše a 6 km od Liptovského Jánu v blízkosti rázovité horské obce Závažná Poruba situované na severních výběžcích Nízkých Tater. Pět uměle zasněžovaných sjezdovek obsluhují 4 vleky a jedna sedačka. K dispozici je večerní lyžování a běžecký areál o délce 30 km. Výhodou lyžování na Opalisku jsou i příznivé ceny skipasů. Velmi snadno přístupné i pro lyžaře ubytované v Liptovském Jánu.

Demänovská Dolina - Jasná 950 – 2024 m n. m.
Toto největší středisko zimních sportů na Slovensku se nachází v centrální části Nízkých Tater. K dispozici je cca 5 sedačkových lanovek, kabinová lanovka, 11 lyžařských vleků. Několik běžeckých tratí různé délky, které jsou pravidelně udržované, možnost skialpinismu a snowboardingu. Překrásné horské svahy a bohatá vybavenost vleky a lanovkami dávají možnost širokého sportovního a rekreačního vyžití. Každý rok přibývá i počet uměle zasněžovaných svahů. Možnost návštěvy krytého bazénu, sauny, večerního posezení v baru, diskotéky nebo posezení ve stylové kolibě s hudbou.
Výhody: Jediné lyžařské středisko na Slovensku, které nabízí lyžování alpského typu co do převýšení, délky a počtu sjezdovek i lanovek a vleků. Pěší dostupnost lanovek ze všech ubytovacích kapacit ve středisku Jasná. Rychlá dostupnost areálu termálního koupaliště v Bešeňové nebo Aquaparku Tatralandia.
Nevýhody: Nepropojení všech lanovek zejména na jižní stranu Nízkých Tater. Nutnost dojíždět skibusem z ubytovacích kapacit mimo středisko Jasná. Omezená nabídka služeb après ski.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.