Hotel Sorea Snp

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská Dolina
Ubytování Hotel Sorea Snp, Demänovská dolina
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře jsou podávané formou teplých a studených bufetových stolů se širokou nabídkou jídel. Možnost celodenního stravování - obědy jsou servírované s možností výběru ze 3 až 5 jídel včetně vegetariánského menu. K dispozici je denní bar se širokou nabídku nápojů a prostorná hotelová kavárna.

Popis ubytování

PolohaPřímo ve středisku zimních sportů Jasná při sjezdové trati Biela púť v docházkové vzdálenosti od lyžařských vleků.VybaveníV hotelu je k dispozici restaurace, kavárna, společenská místnost, stylová vinárna, sauna nebo možnost masáží. Půjčovna sportovních potřeb, úschovna lyží, stolní tenis, biliár. Parkování aut před hotelem.VybaveníV hotelu je k dispozici restaurace, kavárna, společenská místnost, stylová vinárna, sauna, možnost masáží. Půjčovna sportovních potřeb,úschovna lyží, stolní tenis, biliár. Wifi v celém hotelu.UbytováníKompletně zrekonstruovaný hotel nabízí ubytování v moderně a pohodlně zařízených pokojích. Většina pokojů je dvoulůžkových, jen velmi málo pokojů má možnost přistýlky, za příplatek lze doobjednat hotelové apartmá nebo rodinný pokoj. Pokoje mají vlastní příslušenství, SAT - TV, telefon a většina pokojů má také balkon.Tipy pro správnou volbu- vhodné podmínky i pro běžkaře - vhodné i pro náročnější klientelu- Dítě zcela zdarma u hotelů společnosti SOREA pro 1 dítě, 3-8 let, na přistýlce nebo na společném lůžku v doprovodu 2 plně platících dospělých osob.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMohutný hřeben Nízkých Tater, táhnoucí se směrem od západu na východ mezi malebným údolím Váhu a Hronu je dlouhý 80 km. Nejvyšší štíty se nacházejí v centrální části hlavního hřebenu – Ďumbier 2043 m, Chopok 2024 m, Dereše 2004 m a na východě Kráĺova Hoĺa 1948 m. K dispozici jsou sjezdové tratě všech náročností, běžecké tratě, školy lyžování pro začátečníky, ve střediscích jsou k dispozici kryté bazény, tělo cvičny, masáže aj. V poslední době velmi vyhledávané termální, celoročně otevřené koupaliště v Bešeňové a stále vzrůstající počet uměle zasněžovaných svahů s večerním osvětlením, přibývá i upravených tratí pro snowboarding, jistě přispějí i k Vaší spokojené dovolené.StřediskaLiptovský Ján, 700 – 950 m n.m.
Toto městečko je vstupní bránou do Jánské doliny v části Liptovské kotliny. Středisko má k dispozici několik vleků, s délkou sjezdových tratí od 200 m do 800 m s nižší a střední náročností. Možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Dobré podmínky pro běžecké lyžování, lyžařskou turistiku, sáňkování, skialpinismus, snowboarding, jízdu na saních se zápřahem. Snadná dostupnost náročnějších lyžařských terénů v okolí Nízkých i Vysokých Tater. Návštěva krytého bazénu, sauna, perličkové koupele, masáže, diskotéka, nebo posezení ve stylové vinárně. Celoročně otevřené, venkovní bazény s termální vodou v Bešeňové jsou vítaným zpestřením pobytu.

Opalisko 649 -1030 m n.m.
Dynamicky se rozvíjející středisko lyžování strategicky situované jen 5 km od centra Liptovského Mikuláše a 6 km od Liptovského Jánu v blízkosti rázovité horské obce Závažná Poruba situované na severních výběžcích Nízkých Tater. Pět uměle zasněžovaných sjezdovek obsluhují 4 vleky a jedna sedačka. K dispozici je večerní lyžování a běžecký areál o délce 30 km. Výhodou lyžování na Opalisku jsou i příznivé ceny skipasů. Velmi snadno přístupné i pro lyžaře ubytované v Liptovském Jánu.

Demänovská Dolina - Jasná 950 – 2024 m n. m.
Toto největší středisko zimních sportů na Slovensku se nachází v centrální části Nízkých Tater. K dispozici je cca 5 sedačkových lanovek, kabinová lanovka, 11 lyžařských vleků. Několik běžeckých tratí různé délky, které jsou pravidelně udržované, možnost skialpinismu a snowboardingu. Překrásné horské svahy a bohatá vybavenost vleky a lanovkami dávají možnost širokého sportovního a rekreačního vyžití. Každý rok přibývá i počet uměle zasněžovaných svahů. Možnost návštěvy krytého bazénu, sauny, večerního posezení v baru, diskotéky nebo posezení ve stylové kolibě s hudbou.
Výhody: Jediné lyžařské středisko na Slovensku, které nabízí lyžování alpského typu co do převýšení, délky a počtu sjezdovek i lanovek a vleků. Pěší dostupnost lanovek ze všech ubytovacích kapacit ve středisku Jasná. Rychlá dostupnost areálu termálního koupaliště v Bešeňové nebo Aquaparku Tatralandia.
Nevýhody: Nepropojení všech lanovek zejména na jižní stranu Nízkých Tater. Nutnost dojíždět skibusem z ubytovacích kapacit mimo středisko Jasná. Omezená nabídka služeb après ski.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.