Hotel Sorea Trigan

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso
Ubytování Hotel Sorea Trigan, Štrbské Pleso
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně i večeře jsou podávány v hotelové restauraci, nabídka snídaně bufetovým způsobem, obědy a večeře výběrem z menu. Snídaně i večeře v hotelové restauraci, snídaně většinou bufetovým způsobem, obědy a večeře výběrem z menu.

Popis ubytování

PolohaV nejmalebnější části Štrbského Plesa, přímo na břehu jezera Malé Štrbské Pleso.PolohaV nejmalebnější části Štrbského Plesa, přímo na břehu jezera Nové Štrbské pleso. ­Hotel má výbornou výchozí polohu pro zimní sporty a především zimní turistiku.VybaveníRestaurace, aperitiv bar s denním provozem, noční bar, salonky, terasa. K hotelovým službám patří fitness centrum, sauna, klasické masáže a regenerační procedury komplexního relaxačního centra, solárium, půjčovna sportovních potřeb., dětský koutek, dětské hřiště s prolézačkami, doplňkový prodej,VybaveníNávštěvníkům je k dispozici res­taurace, aperitiv bar s denním provozem, noční bar, salonky. Pro odpočinek a rela­xaci sportovců lze využít saunu, ­fitness, ­velmi příjemné jsou i masáže. Před ­hotelem je hlídané placené ­parkoviště.UbytováníHostům jsou k dispozici jedno a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje a za příplatek i apartmá, bezbariérové pokoje pro méně pohyblivé osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, telefon, rádio, TV SAT, trezor, možno vyžádat dětskou postýlku.UbytováníDvou- i vícelůžkové, s možností přistýlky, vlastním příslušenstvím, TV, ­rádiem, telefonem.Tipy pro správnou volbu- velmi pěkné prostředí přímo u jezera- dobré výchozí místo pro turistiku- nové wellness centrum- sleva DÍTĚ ZCELA ZDARMA pro 1 dítě do 8 let na přistýlce nebo na společném lůžku v doprovodu 2 dospělých, plně platících osob v jednom pokojiTipy pro správnou volbu- příjemný hotel - snadná dostupnost do areálu zimních sportů - přírodní ledová plocha u hotelu- možno využít slevu DÍTĚ ZCELA ZDARMA , která platí pro 1dítě do 3-8 let, na přistýlce nebo na společném lůžku v doprovodu 2 plně platících dospělých osob

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVysoké Tatry, nejvyšší pohoří karpat ského oblouku, jsou spolu s Alpami jedinými velehorami ve střední Evropě. Dvacítka jejich štítů přesahuje výšku 2500 m n.m. Klimatické podmínky a vybavenost jednotlivých středisek umožňují různé druhy sportů. K dispozici jsou dobře upravené sjezdové a běžecké tratě, skokanské můstky, sáňkařské tratě. Služby zahrnují zasněžování i noční lyžování. Po lyžování lze využít kryté bazény a wellness.StřediskaPodbanské, 950 – 1100 m n. m.
Vyhledávaná turistická oblast, na rozhraní Západních a Vysokých Tater, sahá od osady Podbánské až k úpatí Kriváně (2494 m n.m.). Svou polohou a členitostí krajiny je vhodným místem pro zimní rekreaci a sport, pro začínající i náročné sportovce. Výborné podmínky pro běžecké lyžování a zimní turistiku. Možnosti sáňkování a snowboardingu. Koupání v krytém bazénu, sauna, masáže, diskotéka, posezení ve vinárně. Atraktivní je rovněž možnost dojíždět do nedalekého střediska Štrbské Pleso, které je prakticky na dohled a nabízí kompletní lyžařskou infrastrukturu využitelnou i těmi nejnáročnějšími lyžaři.


Štrbské Pleso, 1355 – 2404 m n. m.
Jedním z nejvýznamnějších a nejvýše položených lyžařských středisek ve Vysokých Tatrách je Štrbské Pleso. Jeho mimořádná poloha a čistota ovzduší z něj činí i významné klimatické lázně. Sportovní areál je plně vybaven veškerými potřebami pro zimní sporty. Celková kapacita lyžařských do pravních zařízení je cca 3 500 osob za hodinu, 3 lyžařské vleky, 2 sedačkové lanovky. Sjezdové tratě jsou vhodné pro všechny typy lyžařů, jak pro začátečníky, tak i pro velmi náročné. Zajímavá trať z Predného Soliska (1800 m n. m.) je dlouhá 2 600 m nebo 2140 m a je střední náročnosti, tratě Interski a Mostíky ve směru na Štrbské Pleso jsou lehké až velmi lehké, přepravu zde zabezpečují vleky 870 a 80 m (školní). Ve středisku najdeme i skokanské můstky P-70 a P-90, udržované běžecké tratě délky 5, 10 a 15 km a mnoho přírodních terénů pro zimní turistiku. Možnost zimní turistiky s průvodcem po náročnějších terénech, skial pinismus, snowboarding, zvláště bruslení jak ve sportovním areálu tak i na Štrbském plese nebo Novém Štrbském plese. Uměle zasněžované svahy s večerním osvětlením, půjčovny sportovních potřeb a lyžařské školy, také plavecké bazény, kino a řada restaurací, diskotéky. Štrbské pleso jako klimatické lázně nabízejí vedle lyžování i horské pobyty pro nelyžaře v zimním období. Je vhodným místem pro relaxační pobyty pro astmatiky a klienty trpící dýchacími potížemi po celý rok.


Ždiar, 910 – 1180 m n. m.
Toto velmi oblíbené zimní i letní středisko se nachází pod Belianskými Tatrami na jižních svazích Magury, 26 km od Kežmarku. Je přístupné individuálně motorovým vozidlem a autobusovou dopravou. Lyžařské terény Strednica (cca 9 vleků) mají jihozápadní orientaci a Bachledova do lina (sedačková lanovka a cca 3 vleky) severní a severovýchodní orientaci, zde mají návštěvníci možnost přejet na svah střediska Jazierko, oba dva areály jsou přes vrchol navzájem přístupné. Jsou zde vhodné tratě pro běžecké lyžování a zimní turistiku, zejména na jižních svazích Spišské Magury. Vyhledávanou trasou je hlavní hřeben pohoří, umožňuje mírný sjezd přímo do obce. Svahy jsou vhodné i pro sáňkování. Z oblasti lze snadno dojíždět do lyžařského střediska Vyšné Ružbachy s atraktivní nabídkou termálních bazénů.


Smokovec, 1010 – 2452 m n. m.
Dříve nazývaný Starý Smokovec je nejstarším tatranským turistickým střediskem, s nezaměnitelnou atmosférou a architekturou stylových domů. Celková kapacita 7 lyžařských vleků a pozemní lanovky, je cca 4100 osob. Nejlepší možnosti sjezdového lyžování jsou na Hrebienku, od horní stanice lanovky s návazností na vleky s různou délkou obtížností tratí. Uměle zasněžované svahy a možnost večerního osvětlení jsou před pokladem maximálního sportovního vyžití. Pro milovníky „bílé stopy“ je zde několik běžeckých tratí 6 a 12 km ve směru na Tatranskou Lomnici. Zajímavé jsou turistické túry. Možnosti sáňkování, skialpinismu a bruslení. Smokovce jsou též centrem kulturního a společenského života, s krytými bazény, saunami, bary, diskotékou.


Tatranská Lomnica, 850 – 2449 m n. m.
Velmi oblíbené lyžařské středisko Vysokých Tater, vzdálené 6 km od Starého Smokovce, leží přímo pod svahy Lomnického štítu v nadmořské výšce 800 m. Vynikající lyžařské svahy vhodné zejména pro náročnější lyžaře. Celková přepravní kapacita lyžařských zařízení je cca 3600 osob za hodinu. Nejvíce jsou vyhledávány sjezdové tratě na Skalnatém Plese s vrcholovou stanicí sedačkové lanovky 2 180 m n. m. Vrcholové stanice horních úseků visuté a kabinové lanovky, cca 1 770 m n. m., mají návaznost na lyžařské tratě velmi lehké, lehké, střední obtížné a těžké. Na tratích délky 1 500–2 000 m se konají i mezinárodní závody ve sjezdu a obřím slalomu. Z Lomnického sedla vede sjezdová trať s nejprudším spádem v Tatrách, která pokračuje přes Skalnaté pleso až do Tatranské Lomnice. Jde o nejdelší sjezdovku Slovenska s největším převýšením (2 220–800 m). V údolích kolem střediska i v něm samém jsou cvičné louky vhodné pro začátečníky. Pro středně pokročilé lyžaře jsou vhodné terény v nedalekých Belian ských Tatrách. V lokalitě Jamy najdeme dva menší skokanské můstky. Lyžař ské běžecké tratě délky 1, 3 a 5 km v blízkosti Tatranských Matliár. Možnost lyžařské turistiky do okolních dolin východní části Vysokých Tater a Starého Smokovce. Škola sjez do vého, běžeckého i snowboardového lyžování. Koupání v krytém bazénu, sauna, masáže, kino, diskotéka, posezení ve stylové kolibě či baru. Snadná dosažitelnost atraktivního aquaparku, který je situován v podtatranské metropoli Popradu a nabízí širokou škálu vodních radovánek.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.