Hotel Wellness Hotel Chopok

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská Dolina
Ubytování Hotel Wellness Hotel Chopok, Demänovská dolina
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Vysoký standard stravování, snídaně formou bufetových stolů, večeře – speciální nabídka, zpravidla 4–chodovémenu s možností výběru hlavního chodu. Menu je doplněno o bufetový stůl s nabídkou salátů, ovoce a dezertů. Pro děti je možné připravit dětské menu.

Popis ubytování

PolohaHotel je situován na začátku zimního střediska Demänovská dolina-Jasná. Dobrá dostupnost k lyžařským vlekům a sjezdovým tratím, možnost dopravy skibusem.VybaveníHotel je zaměřený na wellness a relaxační pobyty a zvláště je vhodný pro rodiny s dětmi, kterým se věnuje velká pozornost. Vstupní hala s recepcí, restaurace, kavárna, wellness centrum kde se nachází 5 různých saun, masážní sprchy, venkovní ledová jeskyně, za dobrého počasí i venkovní vířivka, plavecký bazén s výhledem na okolní hory, vířivka, dětský bazén, bowling, dětský koutek, stolní fotbal. Speciální vybavení pro děti – dětské stoličky v jídelně, přebalovací pulty a vaničky, dětské postýlky, ohřívače na mléko.VybaveníHotel je zaměřený na wellness a relaxační pobytya zvláště je vhodný pro rodiny s dětmi, kterým se věnuje velká pozornost. Vstupní hala s recepcí,restaurace, kavárna, 2 bazénové a saunové světy a to Plesnivec ( dětský bazén , relaxační bazéna saunový svět pro rodiny s dětmi) a Praslička (plavecký bazén a saunový svět pro osoby nad 16 let. Vybavení pro děti – dětský koutek Chopíkův dětský svět, Lego dětský koutek, dětský bazén, dětské hřiště, herna Herna (airhockey, stolní fotbal,automobilový trenažér, playstation), animace v letní i zimní sezóně. Speciální vybavení pro děti – dětské stoličky v jídelně, přebalovací pulty a vaničky, dětské postýlky, ohřívače na mléko. Hotel má označení „Priateľskí k deťom“Ubytovaní hosté mají neomezené vstupy do obou bazénů, saunových světů a fitness centra. Wifi zdarma.UbytováníNěkolik typů pokojů. Dvoulůžkové pokoje typu Plesnivec s přistýlkou ( přistýlka je vhodná pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let ) , pokoje typu Praslička, rodinné pokoje, pokoje Lux. Na pokojích je minibar, trezor, vysoušeč vlasů, LCD SAT TV, telefon, internetové připojení, župan, pantofle, pokoje mají balkon.Dále rodinné pokoje typu Plesnivec ( pro 4 nebo 5 osob) i typu Praslička (pro 5 osob)Tipy pro správnou volbuvysoký standard, velmi dobré wellness služby, vhodné pro rodiny s dětmi, programy pro děti, hotelový skibus

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMohutný hřeben Nízkých Tater, táhnoucí se směrem od západu na východ mezi malebným údolím Váhu a Hronu je dlouhý 80 km. Nejvyšší štíty se nacházejí v centrální části hlavního hřebenu – Ďumbier 2043 m, Chopok 2024 m, Dereše 2004 m a na východě Kráĺova Hoĺa 1948 m. K dispozici jsou sjezdové tratě všech náročností, běžecké tratě, školy lyžování pro začátečníky, ve střediscích jsou k dispozici kryté bazény, tělo cvičny, masáže aj. V poslední době velmi vyhledávané termální, celoročně otevřené koupaliště v Bešeňové a stále vzrůstající počet uměle zasněžovaných svahů s večerním osvětlením, přibývá i upravených tratí pro snowboarding, jistě přispějí i k Vaší spokojené dovolené.StřediskaLiptovský Ján, 700 – 950 m n.m.
Toto městečko je vstupní bránou do Jánské doliny v části Liptovské kotliny. Středisko má k dispozici několik vleků, s délkou sjezdových tratí od 200 m do 800 m s nižší a střední náročností. Možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Dobré podmínky pro běžecké lyžování, lyžařskou turistiku, sáňkování, skialpinismus, snowboarding, jízdu na saních se zápřahem. Snadná dostupnost náročnějších lyžařských terénů v okolí Nízkých i Vysokých Tater. Návštěva krytého bazénu, sauna, perličkové koupele, masáže, diskotéka, nebo posezení ve stylové vinárně. Celoročně otevřené, venkovní bazény s termální vodou v Bešeňové jsou vítaným zpestřením pobytu.

Opalisko 649 -1030 m n.m.
Dynamicky se rozvíjející středisko lyžování strategicky situované jen 5 km od centra Liptovského Mikuláše a 6 km od Liptovského Jánu v blízkosti rázovité horské obce Závažná Poruba situované na severních výběžcích Nízkých Tater. Pět uměle zasněžovaných sjezdovek obsluhují 4 vleky a jedna sedačka. K dispozici je večerní lyžování a běžecký areál o délce 30 km. Výhodou lyžování na Opalisku jsou i příznivé ceny skipasů. Velmi snadno přístupné i pro lyžaře ubytované v Liptovském Jánu.

Demänovská Dolina - Jasná 950 – 2024 m n. m.
Toto největší středisko zimních sportů na Slovensku se nachází v centrální části Nízkých Tater. K dispozici je cca 5 sedačkových lanovek, kabinová lanovka, 11 lyžařských vleků. Několik běžeckých tratí různé délky, které jsou pravidelně udržované, možnost skialpinismu a snowboardingu. Překrásné horské svahy a bohatá vybavenost vleky a lanovkami dávají možnost širokého sportovního a rekreačního vyžití. Každý rok přibývá i počet uměle zasněžovaných svahů. Možnost návštěvy krytého bazénu, sauny, večerního posezení v baru, diskotéky nebo posezení ve stylové kolibě s hudbou.
Výhody: Jediné lyžařské středisko na Slovensku, které nabízí lyžování alpského typu co do převýšení, délky a počtu sjezdovek i lanovek a vleků. Pěší dostupnost lanovek ze všech ubytovacích kapacit ve středisku Jasná. Rychlá dostupnost areálu termálního koupaliště v Bešeňové nebo Aquaparku Tatralandia.
Nevýhody: Nepropojení všech lanovek zejména na jižní stranu Nízkých Tater. Nutnost dojíždět skibusem z ubytovacích kapacit mimo středisko Jasná. Omezená nabídka služeb après ski.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.