Javorník - Lazy pod Makytou

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Javorníky, Lazy pod Makytou
Název ubytování Javorník - Lazy pod Makytou
Typ ubytování Horský hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 398 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Nově otevřený horský hotel Javorník*** situovaný v malebném prostředí Javorníků cca 23 km severovýchodně od Púchova s pohodlným přístupem ze Slovenska ale i z Moravy, přímo v srdci CHKO Kysuce. Tato oblast s nejčistějším vzduchem Slovenské a České republiky, s vlastní přírodní rezervací Čertov nabízí svým návštěvníkům celoroční komplex kvalitních služeb.Hotel leží pouze 5 km od známého lyžařského areálu Kohútka, tedy 5 km od českých hranic. Je to ideální místo pro konání výletů do okolí: turistika, cykloturistika, nordic walking, Velké Karlovice (20 km), plavba na lodí po přehradě Nimnica. Javorníky jsou bohaté na turistické trasy a doporučujeme navštívit tyto vrcholy: Makyta 923 m n.m.Kohútka 913 m n.m.Portáš 930 m n.m.Malý Javorník 1019 m n.m.Veľký Javorník 1071 m n.m.

VYBAVENÍ
Recepce, restaurace, denní bar, společenská místnost, kulečník, hry, stolní fotbal, vyhřívaná lyžárna výtah, wellness: whirlpool pro 7 osob s výhledem na okolní lesy, sauny: parní, infra a finská, ochlazovací vědro a sprchová oáza, vyhřívaná lehátka, na objednávku masáže.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
vlakem nebo autobuse do Púchova, odtud autobusem do Lazy pod Makytou - zastávka Čertov/Garáž (250 m od hotelu)

PŘÍJEZD AUTEM
z české strany přes Vsetín - Nový Hrozenkov - zde směr Vranča a Ski areál Kohútka - přejet přes Ski areál Kohútka dolů na Slovensko. V Lazech pod Makytou u autobusové zastávky odbočit doprava. Parkování u hotelu Z Nového Hrozenkova na Kohútku v zimní sezoně povinná zimní výbava a sněhové řetězy (v zimě veden provoz kyvadlově - více info na www.kohutka.sk).

Popis stravování

STRAVA polopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře výběr ze 3 menu. Možnost dokoupení obědů (výběr z menu) za doplatek v CK.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč horský hotel Javorník - Lazy pod Makytou:- klidná poloha v těsné blízkosti lesů s nejčistším ovzduším- jen 5 km od českých hranic- hned vedle sjezdovky- projekt "Dovolená pro zralý věk" celoročně (mimo 20.12.-3.1.16)UBYTOVÁNÍ2 a 3 - lůžkové pokoje s přistýlkou (skládací postel), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, telefonSTRAVApolopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře výběr ze 3 menu. Možnost dokoupení obědů (výběr z menu) za doplatek v CK.DÍTĚJedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍwellness v hotelu Čertov (500 m) - bazénový svět (plavecký bazén 17x9 m, relaxační bazén s hloubkou do 50 cm), saunový svět (200 m2) - parní, infra a finská sauna, lehátka, Kneippův chodník, vířivka, masážní vana, sprchová oáza, masáže. Krytý bazén a letní koupaliště v Púchově (23 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.V hotelu je zákaz kouření.REKREAČNÍ POPLATEK0,5 EurPOBYT SE ZVÍŘETEM3 Eur / nocPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK - PLATÍ I V OBDOBÍ LETNÍCH PRÁZDNIN 2016 !! Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje:• SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí)• SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí)• obědy zdarma• odpolední káva nebo čaj zdarma• pobyt se psem bez poplatku• příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje• zdarma rekreační poplatekNA TENTO POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!!Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.