Koliba - Dolný Kubín

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Orava, Dolný Kubín
Název ubytování Koliba - Dolný Kubín
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
rodinný penzion KOLIBA**, postavený ve stylu slovenské lidové architektury, se nachází nedaleko centra Dolného Kubína, 200 m od hlavního náměstí, na dohled od lyžařského střediska Kuzmínovo (60 km východně od Žiliny). Je ideálním východiskem pro poznávání Oravy, Malé a Velké Fatry a Západních Tater - Roháčů.

VYBAVENÍ
stylová restaurace v penzionu KOLIBA nabízí speciality slovenské i mezinárodní kuchyně, každý pátek večer folklórní muzika. V blízkosti k dispozici tenisové kurty, fotbalové hřiště, celoroční aquapark, Oravská galerie a muzeum aj.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Dolného Kubína (2 km) nebo Dolný Kubín - zastávka (1,2 km), dále MHD (zastávka Alej Svobody cca 100 m od penzionu) nebo taxi.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Dolného Kubína (2 km), dále MHD (zastávka Alej Svobody cca 100 m od penzionu) nebo taxi.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem od Žiliny směr Martin - Kralovany, zde odbočit vlevo do Dolního Kubína, zde směr Kuzmínovo. Trasa Praha - Dolný Kubín: 485 km (přes Brno), Brno - Dolný Kubín: 283 km, Ostrava - Dolný Kubín: 170 km. GPS: N49° 12´25,45" E019° 17´ 30,83"

Popis stravování

STRAVA snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří a obědů na místě.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč penzion Koliba Dolný Kubín:- romantika oravského venkova i výhody a pohodlí města v jednom- stylová dřevem provoněná koliba Vás nabije energií- výborná domácí kuchyně- centrum města 200 m, aquapark 500 mUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet.CELKOVÁ KAPACITA7 pokojůSTRAVAsnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří a obědů na místě.DÍTĚJedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍceloroční krytý aquapark AQUA RELAX Dolný Kubín (500 m) - plavecký, relaxační a dětský bazén, 3 tobogányCeloroční termální areál KÚPELE LÚČKY (17 km), celoroční termální aquapark GINO PARADISE Bešeňová (27 km), TATRALANDIA (46 km) MEANDER PARK Oravice (54 km),POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 do 22.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,66 €/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM10,- €/den pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem. Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů.PARKOVÁNÍzdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.