Lázeňské Penziony Lúčky - Lúčky

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Liptov, Lúčky
Název ubytování Lázeňské Penziony Lúčky
Typ ubytování Depandance
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Lázně Lúčky leží v horském, na jih otevřeném údolí na rozhraní Oravy a Liptova. Léčba v těchto lázních používá nejefektivnější léčebné metody, které léčí ženská onemocnění, urologické onemocnění, nemoce pohybového ústrojí a poúrazové stavy a v poslední době i osteoporózu, nervová onemocnění a nemoce z povolání!

VYBAVENÍ
Areál lázní je tvořen hlavní budovou Choč a několika lázeňskými pavilony a depandancemi "Adam, Barbora, Cyril a Liptov". V hlavním objektu jídelna, denní bar, knihovna, relaxační termální bazén s minerální vodou, sauna, fitness, masáže, prodejna suvenýrů, kosmetika, v prostorách zdravotní oddělení s vyšetřovnou. Na místě možnost dokoupení různých procedur, které se poskytují ve všední dny až do 21.00 hod!

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Ružomberok (14 km). Odtud dále místním autobusem do Lúček (200 m).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Ružomberku (14 km). Odtud dále pouze místní linkou do Lúček (200 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem mezinárodní cesta E50 (Žilina - Košice) v obci Liptovská Teplá odbočit směrem na Lúčky - značeno. Parkování v areálu. Trasa Praha - Lúčky: 512 km; Brno - Lúčky: 316 km; Ostrava - Lúčky: 206 km.

Popis stravování

STRAVA Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří (výběr z 5 menu vč. dietního stravování) za příplatek v CK. Programové pobyty: plná penze nebo polopenze podle druhu pobytu: snídaně - bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu vč. dietního stravování)

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč Lázně Lúčky:- termální voda srovnatelná s Bešeňovou- klidné prostředí- množství fakultativních výletůUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, telefon, TV,radio, některé balkon v depandanci Barbora nebo Balneo.STRAVARekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří (výběr z 5 menu vč. dietního stravování) za příplatek v CK. Programové pobyty: plná penze nebo polopenze podle druhu pobytu: snídaně - bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu vč. dietního stravování)DÍTĚJedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se stejnou stravou jako rodič ZDARMA. Dítě má zdarma 1 vstup do bazénu dle výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let se slevou 30% : ubytování, strava, vanové procedury nebo vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin Povoleno v doprovodu 2 plně platících osob . Služby pro děti u programových pobytů s vyjímkou Wellness pobyt....jednoducho relax 2016: dítě do 5,99 let zdarma : strava, 1x volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů)dítě 6 -12 let - léč. pobyt JUNIOR 2016 = ubytování, plná penze, možná konzultace s lékařem, denně 1 léčebná procedura vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍceloroční AQUA-VITAL PARK (v areálu lázní) s rekreačním bazénem (28 - 33°C), termální sedací relaxační bazén (38°C), saunový svět aj. Krytý relaxační bazén s termální minerální vodou (31 - 36°C). Nová venkovní část (v provozu od května 2015) : finská sauna až pro 16 osob, ochlazovací bazén, jacuzzi. Celoroční termální areál GINO PARADISE v Bešeňové s adrenalinovou zónou s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží (5 km).Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km).POZNÁMKAPobyty s polopenzí začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a snídaní druhý den ráno. Všechny pobyty končí většinou snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.Vyjímky :Pobyt Diamant začíná nástupem od 14.00 do 16:00 hod a večeří od 18:00 hod.v den příjezdu a končí obědem v den odjezdu - pokoj je potřeba uvolnit do 13:00 hod. Léčebný pobyt Klasik začíná obědem v den nástupu a končí snídaní v den odjezdu .REKREAČNÍ POPLATEK1,-€/osoba od 14 let / denPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLEN!PARKOVÁNÍ3,5 €/den - hlídané parkoviště (za závorou). Nehlídané parkoviště (před závorou) zdarma.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

LÉČEBNÝ POBYT KLASIK 2016 (minimální délka pobytu 6 dní / 5 nocí, nástup: ČT, PÁ, SO - ubytování s plnou penzí (dle zvoleného počtu nocí)- vstupní a výstupní lékařská prohlídka- 2 léčebné procedúry denně (mimo nedele a svátky)- 1 vstup do bazénů denně podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní) - slevová karta Liptov Region Card zdarmaBONUS: Za každých 5 nocí pobytu je 1 vstup do vitálního světa zadarmo.Služby pro děti :dítě do 5,99 let zdarma : strava, 1x volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let - léč. pobyt JUNIOR 2016 = ubytování, plná penze, možná konzultace s lékařem, denně 1 léčebná procedura vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

WELLNESS pobyt - Jednoduše relax 2016 (minimální délka pobytu 4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - ubytování s polopenzí (dle zvoleného počtu nocí)- vstupní lékařská prohlídka- 1 léčebná procedura denně (mimo nedele a svátky)- volný vstup do AQUA-VITAL PARKU denně ( dle otvírací doby)- slevová karta Liptov Region Card zdarmaBONUS: 30% sleva do Wellness v depandanci Liptov Wellness procedury v rámci pobytu: 3 noci =1x klasická masáž částečná , 1x minerální koupel aromatická , 1x solná jeskyně, 4 noci = 1x klasická masáž částečná , 1x minerální koupel aromatická , 1x solná jeskyně, 1x celková masáž pod vodou, 5 nocí = 1x klasická masáž částečná , 1x minerální koupel aromatická , 1x solná jeskyně, 1x celková masáž pod vodou, 1x reflexní masáž chodidel , 6 nocí = 1x klasická masáž částečná , 1x minerální koupel aromatická , 1x solná jeskyně,1x celková masáž pod vodou, 1x reflexní masáž chodidel , 1x medová detox. masáž resp. bambusová masáž . Služby pro děti :dítě do 5,99 let zdarma : strava, 1x volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let -dítě 6 -12 let se slevou 30% : ubytování, strava, vanové procedury nebo vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

Léčebný pobyt SMART 2016 (min. délka pobytu 6 dnů/5 nocí, nástup čt, pá,so , v termínech 2.1.-23.12.2016)- ubytování s plnou penzí , -vstupní a výstupní lékařská prohlídka, -1 léčebná procedura denně - dle lékaře a zdrav.stavu klienta (mimo neděle a svátky), - 1 vstup do bazénů denně podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní)- Slevová karta Liptov Region Card zdarma- Možnost prodloužení pobytu BONUS : od 5-ti nocí pobytu je 1x vstup do vitálního světa zadarmo. Služby pro děti :dítě do 5,99 let zdarma : strava, 1x volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let - léč. pobyt JUNIOR 2016 = ubytování, plná penze, možná konzultace s lékařem, denně 1 léčebná procedura vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

VÍKENDOVÝ POBYT DIAMANT 2016 (4 dny / 3 noci, nástup ČT, PÁ) - 3x ubytování s plnou penzí, - 5 léčebných procedur - 1 vstup do vitálního světa - saun - slevová karta Liptov Region Card zdarmaProgram: - ČTVRTEK (resp. PÁ): nástup do 16.00 hod, večeře, 1x vstup do bazénů dle výběru (2 hod. venkovní /1 hod. vnitřní)- PÁTEK, SOBOTA (resp. SO a NE): plná penze, 1 vstup do bazénů dle výběru ((2 hod. venkovní /1 hod. vnitřní)- NEDĚLE (reps. PO): snídaně, oběd, 1x vstup do vnitřního bazénu, uvolnění pokoje do 13.00 hodProcedury poskytované přes víkend: podvodní masáž Oceán, vířivá vana Tornádo, klasická masáž, parafín, minerální koupel, solná jeskyně. Konzultace s lékařem.Služby pro děti :dítě do 5,99 let zdarma : strava, 1x volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let - léč. pobyt JUNIOR 2016 = ubytování, plná penze, možná konzultace s lékařem, denně 1 léčebná procedura vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI ZA 3.990,-Kč v termínech 13.3. - 23.3. a 31.10. - 16.12.2016Pobyt je organizován na min. 5 nocí s nástupem v neděli- 5x ubytování v kat.a) s polopenzí (možnost dietního stravování), - 2 procedury za pobyt výběrem z elektroléčby, světloléčby, plynové injekce, skupinový tělocvik aj., - 3x za pobyt vstup do bazénového světa- nehlídané parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

VELIKONOČNÍ POBYT 2016 ( 5 dnů/4 noci , v termínu 24.3. - 28.3.2016, nástup ČT )Pobyt je organizován na 4 noci s nástupem ve čtvrtek 24.3. do 17:00 hod - 4x ubytování , z toho 3x s plnou penzí , 5 léčebných procedur - 1x denně vstup do bazénů dle výběru - slevová karta Liptov Region Card zdarma Program: - ČTVRTEK : nástup do 17:00 hod, večeře, 1x vstup do bazénů dle výběru - PÁTEK, SOBOTA : plná penze, 2 léčebné procedury + 1x denně vstup do bazénů dle výběru - NEDĚLE : plná penze, 1 léčebná procedura + 1x vstup do vnitřního bazénu- PONDĚLÍ: snídaně, oběd , 1x vstup do bazénů dle výběru Poskytované procedury : 2x klasická masáž , 1x minerální vana , 1x parafin , 1x solná jeskyně . Služby pro děti : dítě do 5,99 let zdarma : strava, volné vstupy do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let -dítě 6 -12 let se slevou 30% : ubytování, strava, vanové procedury nebo vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru.BONUSY: přípitek při první večeři , velikonoční večeře s velikonočním menu , výstava a prodej malovaných vajíček , 1x za pobyt vstup do vitálního světa pro osoby nad 14 let ,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.