Lázně Nový Smokovec - seniorský balíček 55

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Nový Smokovec
Název ubytování Lázně Nový Smokovec - seniorský balíček 55
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 4 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisLázně Nový Smokovec Vás okouzlí svojí unikátní polohou v centru Vysokých Tater - slovenských "velehor", tak oblíbených českými návštěvníky.
Milovníci přírody mohou v Novém Smokovci velmi příjemně skloubit lázeňský nebo wellness pobyt s vycházkami nebo i vysokohorskou turistikou.
Není nic opojnějšího, než návštěva lázeňského wellness centra nebo termálního ráje v nedalekém Popradu po intenzivní horské túře nebo lyžařském odpoledni na svahu nebo v běžecké stopě.
Pobytem v Lázních Nový Smokovec prospějete svému tělu, které Vás za to bude poslouchat "jako hodinky".UbytováníLázeňský hotel Palace se nachází v centru lázní Nový Smokovec
Lázeňský hotel Palace nabízí ubytování v rekonstruovaných dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích a apartmá s vlastní koupelnou a WC, TV/SAT. Některé pokoje mají telefon, většina pokojů má balkon.Strava- polopenze: snídaně formou bufetu, večeře 2chodové menuCena balíčku senior 55+ na osobu zahrnuje5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 5x snídaně formou bufetu, 5x večeře formou 2chodového menu, 10x procedura, konzultace s lékařem, volný vstup do relax zóny s bazénem, wifi připojeníPříplatky-parkovné (1 EUR/noc)Povinný poplatek- místní poplatek 1EUR/noc
- příplatek za jednolůžkový pokoj +1.999,-/ balíčekTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.