Nový Smokovec - Relax v Tatrách 7/6

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 7 350 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lázně Nový Smokovec ve Vysokých Tatrách patří mezi nejstarší ve střední Evropě. Svoje služby nabízejí v nadmořské výšce 1010m. Léčebné účinky vysokohorského prostředí, vysoká odborná úroveň lázeňské léčby a příjemné prostředí představuje relax s množstvím léčebných procedur. Nejbližší okolí nabízí možnosti aktivního sjezdového a běžeckého lyžování, v letním období možnost vysokohorské turistiky, aktivní odpočinek v horském prostředí.

Koupání: hotelový bazén, aquapark Poprad.

Výlety: Hrebienok, Skalnaté pleso, Tatranská Lomnice, Poprad – termální aquapark, vysokohorská turistika, lanové centrum, golf.

Vybavení a služby: restaurace, bar, kavárna, bowling, bazén se slanou vodou, vitální svět (parní sauna, eukalyptová sauna, infra sauna, kneippové kúpele, ledopád, tepidárium, vířivka, zážitkové sprchy, finské vědro), masáže, magnetoterapie, zábaly a léčebné koupele, ricochet, tenisová hala.

Popis stravování

Snídaně – formou bufetu, večeře 3chodové menu.

Popis ubytování

Standard - 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha nebo vana, WC, TV-SAT, WiFi, některé s balkónem. Garand - 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, minibar, sprcha nebo vana, WC, TV-SAT, župan, trezor, WiFi, některé s balkónem.Tip z okolí
Slovensko zvažuje zpoplatnění vstupu do části Vysokých Tater Státní ochranáři zvažují zpoplatnění vstupu do chráněného území části Vysokých Tater a Pienin. V budoucnu by tak túra ve Vysokých Tatrách už nemusela být zdarma.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.