Nový Smokovec - Silvestr ve Vysokých Tatrách

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Prešovský kraj, Východní Tatry
Název ubytování Silvestr ve Vysokých Tatrách
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 7 440 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lázně Nový Smokovec ve Vysokých Tatrách patří mezi nejstarší ve střední Evropě. Svoje služby nabízejí v nadmořské výšce 1010m. Léčebné účinky vysokohorského prostředí, vysoká odborná úroveň lázeňské léčby a příjemné prostředí představuje relax s množstvím léčebných procedur. Nejbližší okolí nabízí možnosti aktivního sjezdového a běžeckého lyžování, v letním období možnost vysokohorské turistiky, aktivní odpočinek v horském prostředí.

Výlety: Hrebienok, Skalnaté pleso, Tatranská Lomnice, Poprad – termální aquapark, vysokohorská turistika, lanové centrum, golf.

Vybavení a služby: restaurace, bar, kavárna, bowling, bazén se slanou vodou, vitální svět (parní sauna, eukalyptová sauna, infra sauna, kneippové kúpele, ledopád, tepidárium, vířivka, zážitkové sprchy, finské vědro), masáže, magnetoterapie, zábaly a léčebné koupele, ricochet, tenisová hala..Vleky 200 za hotelem, Hrebienok.

Hotel PALACE***
Moderní LD se nachází v centru Nového Smokovce. Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, se sprchou, WC, TV, SAT, rádio.
Hotel Branisko***
Lázeňský dům je po kompletní rekonstrukci. Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, se sprchou, WC, TV, SAT, rádio, v některých kuchyňský koutek.
Hotel Palace Grand****
Nový moderní hotel se nachází vedle hotelu Palace. Ubytování: 2lůžkové pokoje s balkónem, sprcha, WC, TV, SAT, rádio, minibar.

Popis stravování

snídaně, večeře – formou bufetu.

Popis ubytování

Standard - 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha nebo vana, WC, TV-SAT, WiFi, některé s balkónem. Garand - 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, minibar, sprcha nebo vana, WC, TV-SAT, župan, trezor, WiFi, některé s balkónem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.