Parkhotel na Baračke pro seniory 55+, Trenčianské

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Strážovské Vrchy, Trenčianské Teplice
Ubytování Parkhotel na Baračke pro seniory 55+, Trenčianské Teplice
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 6 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Vybavenírestaurace, kavárna, zimní zahrada, letní terasa, hotelové wellness a další.Ubytování2lůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, fén, TV, připojení k internetu, rádio, minibar. Župan k zapůjčení pro dospělé osoby. Na vyžádání za poplatek apartmány a rodinné pokoje.Stravovánípolopenze. Snídaně formou bufetu, večeře bufet nebo servírované menu. Možnost dokoupení obědů za 450 Kč/os./den.

Popis lokality ubytování

Tipy- ideální pro seniory
- blízko parku
- bazén v ceně
- procedury v ceněPolohahotel leží na okraji lázeňského parku u Labutího jezírka. Do centra města s termálními bazény, bazénem Grand a orientálními lázněmi Hammam je to cca 10 min. chůze. Komfortní, rodinný Parkhotel na Baračke v Trenčianských Teplicích svou úrovní a kvalitou služeb uspokojí i požadavky náročných hostů. Trenčianské Teplice jsou známé svou léčivou termální vodou s vysokými účinky.Vzdálenost od centracca 900 m.Parkovánízdarma u hotelu.Domácí zvířenení povoleno.Sport a zábavahotelové wellness - volný vstup do hotelového krytého bazénu, finské sauny a páry, relaxační centrum s širokou nabídkou procedur - masáže, koupele atd. Cca 10 min. chůze od hotelu naleznete lázeňský areál, vyhřívaný celoročně otevřený bazén Grand a orientální lázně Hammam.Proč právě sem?Oblíbený hotel se širokou nabídkou pobytů a procedur. Blízko ČR, blízko lázeňského parku i centra.Povinné poplatky na místěpobytová taxa cca 1,5 EUR/noc.Poznámkabalíčky je možné i prodloužit. Další balíčky a pobyty na dotaz v CK.
POZOR! Cenové balíčky jsou určeny pro členy klubů seniorů a držitele SENIOR PAS.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
V Trenčianských Teplicích nemusejí vodu ohřívat Nedaleko Trenčína se nacházejí lázně, které proslavily celé okolí. Trenčianske Teplice se specializují na léčení pohybového aparátu a nervového ústrojí. „V těchto oblastech dosahujeme nejlepší výsledky,“ vysvětlila ředitelka zdejších lázní Andrea Puskailer.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.