Penzion Villa Flóra

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Lázně, Rajecké Teplice
Ubytování Penzion Villa Flóra, Rajecké Teplice
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 9 170 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Rozsah stravování se řídí druhem vybraného pobytu. Snídaně jsou servírované, večeře výběrem z menu. Možnost dietního stravování.Snídaně jsou podávány v restauraci Malá Fatra, pro hosty ubytované v hotelu Malá Fatra, Vila Margaréta a Vila Flóra.Večeři si klienti mohou vybrat v restauraci Malá Fatra - platí i pro klienty ubytované i ve Vila Margaréta i Vila Flóra nebo se mohou stravovat i v hotelu Aphrodite Palace za ceny platné v restauraci Aphrodite Palace.

Popis ubytování

PolohaPenziony se nachází v tichém prostředí lázeňského parku, v blízkosti unikátní kavárny a restaurace „na vodě“ Rybářské bašty. Flora, stejně jako penzion Villa Margareta, je jedním z ubytovacích středisek,  které jsou součástí lázní Rajecké Teplice a.s., proto jsou stravovací a balneo-služby jsou poskytovány v rámci těchto lázní. Vzdálenost k budově balneoterapie a venkovním bazénům Aphrodite je cca 200 m. Hosté se při příjezdu hlásí v recepci hotelu Malá Fatra.VybaveníOdpovídá charakteru ubytovacího zařízení, (depandance) vstupní hala , společenský prostor s internetem.UbytováníPříjemné, převážně dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, TV SAT, rádio telefon, kuchyňský koutek.Tipy pro správnou volbu- příjemné, komorní prostředí- balneoterapie a venkovní bazény v blízkosti

Popis lokality ubytování

StřediskaLázně leží jižně od Žiliny, v překrásné lokalitě, uprostřed jehličnatých lesů. Na východě je lemuje panoráma mohutného hřebenu Malé Fatry, na západě se přímo pod areálem lázní tyčí vápencové dolomity Strážovských vrchů, které vytvářejí bizardní skalní útvary. Lázně tvoří ústřední lázeňská budova Aphrodite, která má rovněž ubytovací část a dále je krytým koridorem spojena s dalšími ubytovacími objekty, zejména s hotelem Velká Fatra. Z ostatních ubytovacích zařízení se do balneoprovozu dochází exteriérovým areálem lázní s příjemnou parkovou úpravou. Zřídla termálních pramenů mají teplotu okolo 38 °C. Léčí se zde pohybové ústrojí, bolesti zad a kloubů, nervová onemocnění. K dispozici je nej modernější diagnostické a léčebné vybavení v pěkném, stylovém, lázeňském zařízení. I když jde o poměrně malé lázně, díky moderní balneoterapii ve zcela zrekonstruovaných lázeňských prostorech si tyto lázně získaly jedno z čelních míst v žebříčku popularity klasických slovenských lázeňských zařízení.
Nabídka lázní:
• léčebné a relaxační pobyty
• Byznys pobyty pro podnikatele
• wellness pobyty pro ženy
• pobyty zaměřené na snížení nadváhy
• víkendové pobyty
• vánoční, silvestr. a velikonoční pobytyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.