Petra - Štúrovo

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Jižní Slovensko, Štúrovo
Název ubytování Petra - Štúrovo
Typ ubytování Studia
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 2 940 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Studia Petra Štúrovo jsou umístěny v klidné vilové části města, nedaleko centra cca 15 min. pěšky od areálu termálního koupaliště Vadaš.

VYBAVENÍ
2 studia v přízemí a 2 v poschodí, na dvoře zahradní gril, dětské houpačky a pískoviště.V areálu koupaliště: restaurace a stánky s občerstvením, tenisové kurty, hřiště, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol, plážový volejbal, jezero o rozloze 2 ha - zde rybolov, půjčovna vodních šlapadel. Dále také bowling, masáže, kadeřnictví, pedikúra, kosmetika, jízda na koních, fakultativní výlety.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem (cca 2 km) do Štúrova - odtud MHD nebo taxi.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (1 km) do Štúrova - odtud MHD nebo taxi.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po cestě Komárno - Štúrovo. Studia ve vilové části, nedaleko centra. Parkování u objektu.

Popis stravování

STRAVA Bez stravy. Možnost vaření ve vybavené kuchyňce nebo stravování v místních restauračních zařízeních.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč apartmány Petra Vadaš:- termální koupaliště Vadaš jen 15 min chůzí od ubytování- v areálu koupaliště je jediný bazén s umělými vlnami na Slovensku- léčivá termální voda působí blahodárně na nemoci pohybového aparátu a celkově přispívá k regeneraci organismu.- pobyt možný i se psem- termální koupaliště v Ostřihomi (2 km)UBYTOVÁNÍStudio pro max. 4 osoby: jedna místnost, dvě oddělená lůžka, rozkládací gauč pro 2 osoby, Spr.+WC, kuchyňský kout - nádobí, malá chladnička, dvouplotýnkový vařič, Wi-Fi internet, balkon nebo terasa.CELKOVÁ KAPACITA16 lůžekSTRAVABez stravy. Možnost vaření ve vybavené kuchyňce nebo stravování v místních restauračních zařízeních.DÍTĚJedeno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA!LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍAreál termálního koupaliště VADAŠ (1 km), termální voda působí blahodárně na nemoci pohybového aparátu a celkově přispívá k regeneraci organismu. Areál na ploše 25 ha nabízí:
Venkovní část (otevřena cca 2.5.-22.9.)• Laguna - bazén s umělým vlnobitím - jediný svého typu na Slovensku (rozměr 3800 m2 , hloubka 5–155 cm • teplota vody do 32°C) • plavecký bazén - rozměr 50x21 m, hloubka 190-200 cm, teplota vody do 26°C• Relax - masážní lavice, chrliče, vodní lehátka (rozměr 25x20 m, hloubka 60-120 cm, teplota vody do 36°C)• Hviezda - rozměr 1350 m2, hloubka 90-130 cm, teplota vody 30-32°C• dětský bazén - hloubka 20-60 cm, teplota vody 32°C• masážní bazén - rozměr 20x20 m, hloubka 105 cm, teplota vody 36°C• venkovní sedací bazén - rozměr 200m2, hloubka 105 cm, teplota vody 36°C• tobogánový svět Vnitřní termální část (otevřena celoročně):• termální plavecký a dětský + bazén pro neplavce, sauna, masáže, vířivkaDalší atrakce:• minigolf, hřiště na plážový volejbal, hřiště na streetball, dětské hřiště, trampolíny, stolní tenis, trampolíny, čtyřkolky, restaurace a občerstvení aj.Jezero s rozlohou 2 ha pro vodní sporty • šlapadla, lodičky i rybolov.V maďarské Ostřihomi se nachází luxusní celoroční termální areál (2 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 do 17.00. hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním studia do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,60 €/denPOBYT SE ZVÍŘETEM5,-€/denPARKOVÁNÍZdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.