Plejsy - Krompachy

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Slovenský ráj, Krompachy
Název ubytování Plejsy - Krompachy
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 2 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel PLEJSY se nachází v krásném prostředí Spiše tzv. Malého Slovenského ráje, ve sportovně-relaxačním středisku Relax Center Plejsy, cca 25 km východně od Spišské Nové Vsi.

VYBAVENÍ
restaurace, kavárna, fastfood, kongresový sál a salonkywellness centrum "VITAL ISIS PARADISE" (4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tepidárium, Kneipova koupel, whirlpool a bazén s protiproudem, možnost objednaní klasické či sportovní masáže, jeden vstup trvá dvě hodiny), bowling (2 dráhy), golfový trenažér, biliár, stolní tenis, air hockey a multifunkční hřiště s večerním osvětlením (tenis, nohejbal, volejbal, badminton, minifotbal, házená aj.), půjčovna kol a lyží, venkovní dětské hřiště, dětský koutek (Xbox, Wii aj.), Wi-Fi internet ve vstupní hale, parkoviště.

PŘÍJEZD VLAKEM
do Krompach (5 km) trasa Žilina - Košice. Dále možno použít taxi (tel +421 903 958 802) za cca 2,-€/jedna jízda k hotelu.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
ze Spišské Nové Vsi, Popradu nebo Košic do Krompach (2,5 km).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
od Žiliny směr Poprad - Levoča - Spišské Podhradie - tunel Branisko. Ještě před tunelem odbočit vpravo na Krompachy, nebo z Popradu přes Spišskou Novou Ves do Krompach. (od Ružomberku do Levoče je dálnice - nutná dálniční známka).

Popis stravování

STRAVA Polopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly, při malé obsazenosti večeře o třech chodech, výběrem ze 2 menu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel PLEJSY Krompachy:- v srdci Malého Slovneského ráje - jen 100 m od lyžařského areálu s délkou sjezdovek 10 km- z lyží rovnou do bazénuUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, některé pokoje s balkonem (bez příplatku) - pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje).Formy přistýlek na hotelu:Pevná přistýlka (pevné lůžko, které je nižší a zasouvá se pod standardní postel) Rozkládací přistýlka (využívá se v pokoji s manželským lůžkem)CELKOVÁ KAPACITA186 lůžek vč. přistýlekSTRAVAPolopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly, při malé obsazenosti večeře o třech chodech, výběrem ze 2 menu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 4,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!Hotel splňuje kriteria projektu "Dovolená s dětmi"LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍhotelový vnitřní relaxační bazén (8x 6 m), letní venkovní bazén. Celoroční termální koupaliště VRBOV (48 km), celoroční termální aquapark AQUACITY Poprad (51 km).Městské koupaliště a krytý bazén ve Spišské Nové Vsi (28 km).POZNÁMKApobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod ( do 20:00 hod ) v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě dokoupení obědů začíná pobyt večeří od 18.00 hod a končí obědem v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,5 €/osoba/nocPOBYT SE ZVÍŘETEM8 EUR / noc.Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek). Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů.PARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

Hotel se zapojil do projektu "DOVOLENÁ S DĚTMI":- ZDARMA děti do 5 let- SLEVA 50% pro děti do 15 let- dětské menu, herna a hřiště, dětská postýlka (na hotelu k dispozici 3 postýlky)- bezpečné stolování, větší pokoje, dětská hygienaProjekt Dovolená s dětmi neplatí v termínech akčních pobytů "Týden již za 2.990,-Kč" (28.3.-27.5. a 2.10.-23.12.2016)Hotel nezajišťuje hlídaní dětí (ani za poplatek)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TÝDEN S POLOPENZÍ V SRDCI MALÉHO SLOVENSKÉHO RÁJE ZA 2.990,-Kč (6 dnů / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 28.3.-27.5. a 2.10.-23.12.2016- 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu nebo bufet podle obsazenosti)- volný neomezený denní vstup do "Vital Isis Paradise" (bazén s protiproudem, whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipoa koupel), - úschova vlastních kol- Wi-Fi internet ve vstupní hale- dětský koutek- monitorované parkovištěMožnost prodloužení o sobotu a neděli až na 7 nocí / 8 dní. Pobyty kratší jak 5 nocí s příplatkem 10%.Na pobyt nelze poskytnout žádnou slevu!Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.