Rajecké Teplice – Silvestrovský Relax Aphrodite

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Žilinský kraj, Rajecké Teplice
Název ubytování Rajecké Teplice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 12 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Léčebné lázně Rajecké Teplice patří mezi nejpřitažlivější slovenské lázně. Nacházejí se uprostřed jehličnatých lesů Strážovských vrchů a Malé Fatry na severu středního Slovenska. Termální prameny o teplotě 38°C mají vynikající léčivé účinky. Lázeňské zařízení je vybaveno nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji. Vytvořené jsou tak ideální podmínky pro kombinaci aktivního odpočinku, regeneraci pohybových schopností a rekondiční cvičení přímo v areálu. Moderní lázeňský dům Aphrodite s vodním a saunovým světem se nachází na okraji parku ve středu městečka. Ve městě se nacházejí 2 termální venkovní bazény. Další termální bazény jsou umístěny v 7 km vzdáleném Rajci.

Výlety: hrad Likava, Rajecká Lesná, Čičmany, město Žilina.

Vybavení a služby: termální bazény, saunový svět, lázeňské a relaxační procedury, restaurace, fitness, tenisové kurty, golf.

Koupání: termální a relaxační bazén, termální koupaliště Laura.
Lyžování: Čičmany, Vrátná dolina.

Popis stravování

snídaně formou bufetu, večeře – výběr z menu.

Popis ubytování

LD Aphrodite**** – dominanta a pýcha lázní postavená v antickém stylu, je vybaven nejmodernějšími terapeutickými a diagnostickými přístroji. Vybavení a služby: široká nabídka léčebných, relaxačních a zkrášlujících procedur, kavárna. Free WiFi internet v lobby a kavárně. Ubytování: pokoje s minibarem, telefon, TV/SAT, rádio, lednička, koupelna, WC.
Hotel Aphrodite Palace **** (je v částečné rekonstrukci) - se nachází vedle lázeňského domu Aphrodite a je propojen krytým přemostěním. Nabízí nově zrekonstruované pokoje - klasické 2lůžkové pokoje a pokoje Comfort, Superior a De Luxe. Vybavení pokojů - chladnička, koupelna, WC, TV-SAT, telefon.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.