Resort Beatrice - Depandance Júlia

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica
Název ubytování Resort Beatrice - Depandance Júlia
Typ ubytování Apartmány a studia
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 455 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Elegantně a velmi moderně zařízené apartmány a studia, které se nachází v Depandanci Júlia, která leží 50 m od hlavní budovy Resortu Beatrice, v blízkosti centra Tatranské Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Místo je vhodné pro strávení aktivní i odpočinkové dovolené v krásném prostředí. Apartmány doporučujeme jak pro romantickou dovolenou tak i pro rodiny s dětmi.

Popis stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (podávaných v hlavní budově Resortu Beatrice).

Popis ubytování

UbytovaniUbytování v apartmánech a studiích. Studio S2+2 (o rozloze 25-30 m2) s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha)se skládá z předsíně, kuchyňského koutu (základní vybavení, chladnička, dvojplotýnkový vařič) a obývací místnosti (s dvěma lůžky a pohovkou) vybavené TV/SAT a rádiem. Maximální obsazenost čtyři osoby. Apartmán A3+2 (o rozloze 36 m2) s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) se skládá z malé předsíně se šatníkem, ložnice s manželskou postelí a jednoho lůžka, obývací místností s rozkládací pohovkou (pro dvě osoby), TV/SAT, rádia a chladničky. Maximální obsazenost pět osob. Apartmán A4+2 (o rozloze 40 m2) s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) se skládá z malé předsíně se šatníkem, dvou ložnic (s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky), obývací místností s rozkládací pohovkou (pro dvě osoby), TV/SAT, rádia a chladničky.

Popis lokality ubytování

PolohaDepandance se nachází v Národním parku Vysokých Tater, který je nejvyšší součástí Karpat a dosahuje nadmořské výšky 2600 m. Depandance Júlia leží v nadmořské výšce 900 m, cca 400 m od centra města Tatranská Lomnice a cca 500 m od nástupní stanice lanovky na Skalnaté Pleso. V okolí se nachází nespočetné množství turistických tras, které nabízí poznání krásné okolní přírody a malebných přilehlých vesniček.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.