Rysy - Tatranská Štrba

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Štrba
Název ubytování Rysy - Tatranská Štrba
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 2 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Rysy *** se nachází na okraji podtatranské obce Tatranská Štrba. Cca 200 m hotelu je zastávka zubačky na Štrbské Pleso. Hotel má výhodnou polohu jako výchozí bod na výlety do celých Vysokých Tater, Nízkých Tater, Levoče, termálních koupališť (aquapark v Popradě, termální bazény Liptovském Jánu, Tatralandia, Bešeňová) a nedalekých jeskyň.

VYBAVENÍ
Restaurace, kavárna s terasou, konferenční místnost, společenská místnost, dětská herna se stolovými hrami, biliár, stolní tenis, sauna, masáže, odpočívárna, whrilpool, Wi-Fi internet, lyžárna, parkoviště.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem (trať č. 180) do Štrby 2 km) zde zastavují i rychlíky z ČR. Dále pokračovat zubačkou do zastávky Tatranský Lieskovec (200 m).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Popradu do Tatranské Štrby, zastávka - Tatranská Štrba - rozcestí (1,5 km).

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po dálnici D1 směr Poprad, sjezd Štrba - Štrbské Pleso, hotel leží na konci obce po pravé straně. Parkoviště před hotelem.

Popis stravování

STRAVA Polopenze. Snídaně - bufetové stoly, večeře - bufetové stoly nebo výběr ze 3 menu (dle obsazenosti). Možnost dokoupení obědů (výběr z jídelního lístku) za doplatek v CK.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Rysy Tatranská Štrba:- zubačka pouze 200 m,- výborná poloha blízkost Vysokých a Nízkých Tater, Slovenského rájeUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky (vytahovací přistýlka), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, balkon. b) 4 - lůžkové rodinné pokoje (dva 2 - lůžkové propojené pokoje), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, balkon.STRAVAPolopenze. Snídaně - bufetové stoly, večeře - bufetové stoly nebo výběr ze 3 menu (dle obsazenosti). Možnost dokoupení obědů (výběr z jídelního lístku) za doplatek v CK.DÍTĚJedno dítě do 4,9 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!Hotel splňuje kriteria projektu "Dovolená s dětmi" (mimo hlídaní dětí)LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍCeloroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (22 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.Thermal park VRBOV (32 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (68 km).POZNÁMKApobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě dokoupení obědů začíná pobyt večeří od 18.00 hod a končí obědem v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,75,-€/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM10 EUR / noc.Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek). Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů.PARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

Hotel se zapojil do projektu "DOVOLENÁ S DĚTMI":- ZDARMA děti do 5 let- SLEVA 50% pro děti do 15 let- dětské menu, herna a hřiště, dětská postýlka- bezpečné stolování, větší pokoje, dětská hygienaProjekt Dovolená s dětmi neplatí v termínech akčních pobytů "Týden již za 2.990,-Kč" (28.3.-27.5. a 15.10.-23.12.2016)Hotel nezajišťuje hlídaní dětí (ani za poplatek)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDUROU VE VYSOKÝCH TATRÁCH ZA 2.990,-Kč (6 dnů / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 28.3.-27.5. a 15.10.-23.12.2016- 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu nebo bufet podle obsazenosti)- 2x 15 min vstup do vířivky za pobyt- 1x 30 min vstup do sauny za pobyt- úschova vlastních lyží a kol- Wi-Fi internet- parkováníMožnost prodloužení o sobotu a neděli až na 7 nocí / 8 dní. Pobyty kratší jak 5 nocí s příplatkem 10%.Na pobyt nelze poskytnout žádnou slevu!Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.