Ski a Wellness Residence Družba

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská Dolina
Název ubytování Ski a Wellness Residence Družba, Demänovská dolina
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Výborná kuchyně , nabízí speciality mezinárodní kuchyně ale také velmi dobrou slovenskou kuchyni a to ve stylové Lidové restauraci případně v hotelové restauraci. Chloubou hotelu je hotelová vinárna s vinotékou, příjemně posedět lze v kavárně a večer strávit v nočním baru, které je tím pravým místem pro zábavu, zpěv a tanec. Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů. Možnost doplatit večeře – servírované (3 chodové menu).

Popis ubytování

PolohaOblíbený a velmi příjemný wellness hotel je situován v překrásném prostředí národního parku Nízké Tatry, v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska – v Demänovské Dolině. Nachází se v centru střediska Jasná. Středisko patří mezi nejlepší polohou i vybavením pro letní i zimní rekreaci a odpočinek.VybaveníHotelová restaurace, Lidová restaurace s terasou, kavárna, noční bar - Kabaret, vinárna s vinotékou, 3 konferenční místnosti, 3 salónky, wellness centrum s unikátním 25 m plaveckým bazénem v nadmořské výšce 1 200 m n. m., dětský bazén s dětskou zónou, (25 m plavecký bazén, letní terasa se sedací vanou/kádí, vířivý relaxační bazén s chrličem, hydro-masážní sprchy, 6 saun, ochlazovací bazének, tepidárium (vyhřívaná odpočinková lehátka), masáže a wellness procedury, „Vitamínový bar“, nové doplňkové služby: dětský koutek, stolní tenis, knihovna, WI-FI, dětské hřiště, multifunkční hřiště, místnost na odložení zavazadel, půjčovna jízdních kol a sportovních potřeb, biliár, parkoviště, garáže.VybaveníHotelová restaurace, Ľudová restaurace s terasou,vinná pivnice s vinotékou, noční bar - Kabaret, Lobby bar, dětský koutek, dětské hřiště, biliard, vysokorychlostní WI-FI připojení v celém hotelu, místnost na odkládání zavazadel, animace,room servis, půjčovna jízdních kol a sportovních potřeb, billiard. Rozšířené wellness centrum nabízí – 25 m plaveckýbazén s pramenitou vodou, dětskou zónu s dětským bazénem a vířivou vanou pro nejmenší, , 3 vířivé bazény, 6 různých saun (ruská, finská, bylinková, eukalyptová, solná, infra) , hydromasážní sprchy, vyhřívaná dřevěná káď, masáže, ošetření kosmetikou SOTHYS, pedikúra rybičkami GARRA RUFA. Novinky sezóny ve wellness centru: ADULT ZÓNA "FOUR SEASONS" se 3 saunami se zvýšenou teplotou, "prameny s živou vodou"- 3 bazénky s rozličnou teplotou vody 8°C, 36°C a 42°C, nové tepidárium s vyhřívanými lehátky, vnější terasa s bazénem s teplotou vody 37°C, lehátky a sezením.UbytováníKategorie comfort – dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, pokoje Superior, apartmány Residence(se 2 ložnicemi), 2 apartmány Mezonet nebo apartmány LUX (s 1 nebo 2 ložnicemi). Všechny pokoje mají koupelnu, WC, SAT TV, telefon, vysoušeč vlasů, župan, trezor, minibar, v apartmánech LUX i kuchyňský koutek a krb. Apartmány LUX senacházejí v samostatné budově hned vedle hotelu.Kategorie economy – dvoulůžkové pokoje, pokoje Family. Všechny pokoje mají koupelnu, WC, SAT TV,telefon, vysoušeč vlasů, župan, trezor, minibarTipy pro správnou volbu- vhodné pro rodiny s dětmi- služby na vysoké úrovni uspokojí i náročné hosty- v období červen-srpen dětské animační programy a večerní animace

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMohutný hřeben Nízkých Tater, táhnoucí se směrem od západu na východ mezi malebným údolím Váhu a Hronu je dlouhý 80 km. Nejvyšší štíty se nacházejí v centrální části hlavního hřebenu – Ďumbier 2043 m, Chopok 2024 m, Dereše 2004 m a na východě Kráĺova Hoĺa 1948 m. K dispozici jsou sjezdové tratě všech náročností, běžecké tratě, školy lyžování pro začátečníky, ve střediscích jsou k dispozici kryté bazény, tělo cvičny, masáže aj. V poslední době velmi vyhledávané termální, celoročně otevřené koupaliště v Bešeňové a stále vzrůstající počet uměle zasněžovaných svahů s večerním osvětlením, přibývá i upravených tratí pro snowboarding, jistě přispějí i k Vaší spokojené dovolené.StřediskaLiptovský Ján, 700 – 950 m n.m.
Toto městečko je vstupní bránou do Jánské doliny v části Liptovské kotliny. Středisko má k dispozici několik vleků, s délkou sjezdových tratí od 200 m do 800 m s nižší a střední náročností. Možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Dobré podmínky pro běžecké lyžování, lyžařskou turistiku, sáňkování, skialpinismus, snowboarding, jízdu na saních se zápřahem. Snadná dostupnost náročnějších lyžařských terénů v okolí Nízkých i Vysokých Tater. Návštěva krytého bazénu, sauna, perličkové koupele, masáže, diskotéka, nebo posezení ve stylové vinárně. Celoročně otevřené, venkovní bazény s termální vodou v Bešeňové jsou vítaným zpestřením pobytu.

Opalisko 649 -1030 m n.m.
Dynamicky se rozvíjející středisko lyžování strategicky situované jen 5 km od centra Liptovského Mikuláše a 6 km od Liptovského Jánu v blízkosti rázovité horské obce Závažná Poruba situované na severních výběžcích Nízkých Tater. Pět uměle zasněžovaných sjezdovek obsluhují 4 vleky a jedna sedačka. K dispozici je večerní lyžování a běžecký areál o délce 30 km. Výhodou lyžování na Opalisku jsou i příznivé ceny skipasů. Velmi snadno přístupné i pro lyžaře ubytované v Liptovském Jánu.

Demänovská Dolina - Jasná 950 – 2024 m n. m.
Toto největší středisko zimních sportů na Slovensku se nachází v centrální části Nízkých Tater. K dispozici je cca 5 sedačkových lanovek, kabinová lanovka, 11 lyžařských vleků. Několik běžeckých tratí různé délky, které jsou pravidelně udržované, možnost skialpinismu a snowboardingu. Překrásné horské svahy a bohatá vybavenost vleky a lanovkami dávají možnost širokého sportovního a rekreačního vyžití. Každý rok přibývá i počet uměle zasněžovaných svahů. Možnost návštěvy krytého bazénu, sauny, večerního posezení v baru, diskotéky nebo posezení ve stylové kolibě s hudbou.
Výhody: Jediné lyžařské středisko na Slovensku, které nabízí lyžování alpského typu co do převýšení, délky a počtu sjezdovek i lanovek a vleků. Pěší dostupnost lanovek ze všech ubytovacích kapacit ve středisku Jasná. Rychlá dostupnost areálu termálního koupaliště v Bešeňové nebo Aquaparku Tatralandia.
Nevýhody: Nepropojení všech lanovek zejména na jižní stranu Nízkých Tater. Nutnost dojíždět skibusem z ubytovacích kapacit mimo středisko Jasná. Omezená nabídka služeb après ski.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.