Ski a Wellness Residence Družba

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská Dolina
Název ubytování Ski a Wellness Residence Družba
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 030 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Výborná kuchyně , nabízí speciality mezinárodní kuchyně ale také velmi dobrou slovenskou kuchyni a to ve stylové Lidové restauraci případně v hotelové restauraci. Chloubou hotelu je hotelová vinárna s vinotékou, příjemně posedět lze v kavárně a večer strávit v nočním baru, které je tím pravým místem pro zábavu, zpěv a tanec. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetového stolu, večeře výběrem z menu nebo a la carte.

Popis ubytování

PolohaZrekonstruovaný, velmi příjemný hotel je situován v překrásném prostředí národního parku Nízké Tatry, v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska - v Demänovské Dolině. Nachází se přímo v centru lyžařského střediska Jasná. Středisko patří mezi nejlepší polohou i vybavením pro zimní sporty , rekreaci a odpočinek nebo i adrenalinovou zábavu.. Výborné výchozí místo pro lyžování, a zimní turistiku. Hotel je přímo u sjezdovky Jasná - Biela Puť s moderní 4-sedačkovou lanovkou.VybaveníHotelová restaurace, Lidová restaurace s terasou, kavárna s kuřáckým salonkem, noční bar - Kabaret, vinárna, 4 konferenční místnosti, 3 salonky, nové wellness centrum (25 m plavecký bazén, kanadská vana, ochlazovací sprchy a bazénky, 6 saun, odpočinková zóna – tepidárium s výhledem na hory , doplňkové služby: možnost výběru speciálních masáží, pedikúra, manikúra, dětský koutek, stolní tenis, šipky, WI-FI, parkoviště, garáže, hotel taxi.UbytováníSki Wellness Residence Družba **** poskytuje komfortní ubytování v 138 pokojích a apartmánech. Všechny apartmány a pokoje jsou nadstandardně a stylově zařízené, vhodné i pro velmi náročné klienty. K dispozici je ubytování v pokojích standard, pokojích economy (rozměrově menší pokoje 14-17 m2) „věžičkových“ pokojích, rodinných pokojích, SUPERIOR pokojích, jedno-nebo dvoupokojových apartmánech, dvoupodlažních  luxusních  apartmánech  LUX s vlastním krbem a kuchyňkou. K vybavení patří koupelna s toaletou, vysoušeč vlasů, župany, trezor, minibar, TV SAT a telefon.Tipy pro správnou volbu- od hotelu přímo na sjezdovku- půjčovna sportovního vybavení v hotelu- škola lyžování pro děti i dospělé v sousedství hotelu- velmi příjemné wellness centrum- tepidárium s výhledem na sjezdovku- možno využít slevu DÍTĚ ZCELA ZDARMA , ve vybraných termínech, která platí pro 1dítě do 3-6 let, na přistýlce nebo na společném lůžku v doprovodu 2 plně platících dospělých osob

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMohutný hřeben Nízkých Tater, táhnoucí se směrem od západu na východ mezi malebným údolím Váhu a Hronu je dlouhý 80 km. Nejvyšší štíty se nacházejí v centrální části hlavního hřebenu – Ďumbier 2043 m, Chopok 2024 m, Dereše 2004 m a na východě Kráĺova Hoĺa 1948 m. K dispozici jsou sjezdové tratě všech náročností, běžecké tratě, školy lyžování pro začátečníky, ve střediscích jsou k dispozici kryté bazény, tělo cvičny, masáže aj. V poslední době velmi vyhledávané termální, celoročně otevřené koupaliště v Bešeňové a stále vzrůstající počet uměle zasněžovaných svahů s večerním osvětlením, přibývá i upravených tratí pro snowboarding, jistě přispějí i k Vaší spokojené dovolené.StřediskaLiptovský Ján, 700 – 950 m n.m.
Toto městečko je vstupní bránou do Jánské doliny v části Liptovské kotliny. Středisko má k dispozici několik vleků, s délkou sjezdových tratí od 200 m do 800 m s nižší a střední náročností. Možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Dobré podmínky pro běžecké lyžování, lyžařskou turistiku, sáňkování, skialpinismus, snowboarding, jízdu na saních se zápřahem. Snadná dostupnost náročnějších lyžařských terénů v okolí Nízkých i Vysokých Tater. Návštěva krytého bazénu, sauna, perličkové koupele, masáže, diskotéka, nebo posezení ve stylové vinárně. Celoročně otevřené, venkovní bazény s termální vodou v Bešeňové jsou vítaným zpestřením pobytu.

Opalisko 649 -1030 m n.m.
Dynamicky se rozvíjející středisko lyžování strategicky situované jen 5 km od centra Liptovského Mikuláše a 6 km od Liptovského Jánu v blízkosti rázovité horské obce Závažná Poruba situované na severních výběžcích Nízkých Tater. Pět uměle zasněžovaných sjezdovek obsluhují 4 vleky a jedna sedačka. K dispozici je večerní lyžování a běžecký areál o délce 30 km. Výhodou lyžování na Opalisku jsou i příznivé ceny skipasů. Velmi snadno přístupné i pro lyžaře ubytované v Liptovském Jánu.

Demänovská Dolina - Jasná 950 – 2024 m n. m.
Toto největší středisko zimních sportů na Slovensku se nachází v centrální části Nízkých Tater. K dispozici je cca 5 sedačkových lanovek, kabinová lanovka, 11 lyžařských vleků. Několik běžeckých tratí různé délky, které jsou pravidelně udržované, možnost skialpinismu a snowboardingu. Překrásné horské svahy a bohatá vybavenost vleky a lanovkami dávají možnost širokého sportovního a rekreačního vyžití. Každý rok přibývá i počet uměle zasněžovaných svahů. Možnost návštěvy krytého bazénu, sauny, večerního posezení v baru, diskotéky nebo posezení ve stylové kolibě s hudbou.
Výhody: Jediné lyžařské středisko na Slovensku, které nabízí lyžování alpského typu co do převýšení, délky a počtu sjezdovek i lanovek a vleků. Pěší dostupnost lanovek ze všech ubytovacích kapacit ve středisku Jasná. Rychlá dostupnost areálu termálního koupaliště v Bešeňové nebo Aquaparku Tatralandia.
Nevýhody: Nepropojení všech lanovek zejména na jižní stranu Nízkých Tater. Nutnost dojíždět skibusem z ubytovacích kapacit mimo středisko Jasná. Omezená nabídka služeb après ski.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.