Slovenský zimní ráj

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 3 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Už jste někdy stoupali visutými žebříky kolem 90-ti metrové hory ledu zamrznutého vodopádu, proplétali se tichými zasněženými „tiesňavami” a roklemi? Ocitli jste se v zajetí skal a ledového království při pochodu po hladině zamrzlé řeky či sledovali z panoramatické vyhlídky majestát zasněžených velehor? Že ne? Tak pojeďte objevit další rozměr malebné oblasti Slovenského ráje! Na své si přijdou všichni milovníci přírody a turisté, ale i rodiny s odrostlejšími školáky (nezbytná je odolnost vůči závratím a jistá chůze). A komu by to nestačilo, může si „šalinó“ zajet do Vysokých Tater až na Štrbské pleso. Bydlet budeme v turistické ubytovně v Popradu se zajištěnými snídaněmi, které jsou servírované formou bufetových stolů. Večer si zajdeme na halušky nebo se prohřejeme v termálním Aquaparku.

Popis lokality ubytování

Program1.–2. Ve čtvrtek před půlnocí odjezd z Brna, noční přejezd Slovenska do ráje. Túra roklinami Velký Sokol a Piecky, večerní řádění a rozmrzání v popradském aquaparku s vyhřívaným bazénem, tobogány a dalšími atrakcemi, seznamování se s místními hospůdkami.

3. Projdeme roklinami Suchá Belá, a Malý Kyseľ včetně nádherného Obrovského vodopádu, odpočineme si u středověkého hradiště Klaštorisko a skutečně obrovskou 90-ti metrovou horu ledu osaháme ze žebříků v Sokolí dolině. Pro zájemce pohodovějšího programu nabídneme výlet do Vysokých Tater a túru na Štrbské, Popradské pleso a dál podle sněhu a kondice. Večer se zajedeme „vyvařit“ do pekelně horského dýmajícího termálu Vrbov.

4. Po ledu nebo na okolo chodníkem překonáme zamrzlý Prielom Hornádu a vyšplháme až na Tomášovský výhľad. Odpoledne vyrazíme do ČR – příjezd do Brna okolo 20:00 hod.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.