Smrek - Liptovský Hrádok

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Liptovský Hrádok
Název ubytování Smrek - Liptovský Hrádok
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
hotel SMREK je situován v centru města Liptovský Hrádok, čelem k hlavní silnici , naproti vlakovému a autobusovému nádraží, cca 12 km východně od Liptovského Mikuláše.

VYBAVENÍ
v hotelu SMREK je klientům k dispozici restaurace s letní zahrádkou, kavárna, cocktail bar, 2 salónky, výtah. V blízkosti (100 m) sauna, masáže, fitness, tělocvična.Hotel v kat.2* je určen pro méně náročnou klientelu - jednoduché, ale již opotřebené vybavení .

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Liptovského Mikuláše, odtud do Liptovského Hrádku, vlakové nádraží přímo u hotelu SMREK.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Liptovského Mikuláše, odtud do Liptovského Hrádku, autobusová zastávka přímo u hotelu SMREK.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
autem po silnici D1 směr Žilina - Ružomberok - Liptovský Mikuláš - Liptovský Hrádok. Z Ružomberku dálnice - nutná dálniční známka.Trasa Praha - Liptovský Hrádok: 513 km; Brno - Liptovský Hrádok: 317 km; Ostrava - Liptovský Hrádok: 206 km. Parkování u hotelu.

Popis stravování

STRAVA snídaně - výběr ze snídaňového jídelního lístku. Možnost dokoupení večeří a obědů za příplatek v CK Večeře výběrem ze 3 menu ( 2-chodové : polévka + hlavní chod ) Kuchyně spíše minutková .

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Hotel SMREK - brána do Nízkých i Vysokých Tater!Blízkost vlakového a autobusového spojení!Projekty: "Dovolená s dětmi"UBYTOVÁNÍ2- lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, radiobudík.2- lůžkové apartmány s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo nebo pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, radiobudík.CELKOVÁ KAPACITA55 lůžek vč. přistýlekSTRAVAsnídaně - výběr ze snídaňového jídelního lístku. Možnost dokoupení večeří a obědů za příplatek v CK Večeře výběrem ze 3 menu ( 2-chodové : polévka + hlavní chod ) Kuchyně spíše minutková .DÍTĚJedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!Hotel splňuje kritéria projektu "Dovolená s dětmi"LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍkrytý bazén a letní termální koupaliště TERMAL RAJ v Liptovském Jánu (7 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši (15 km). Přehrada Liptovská Mara (12 km) zde možnost rybolovu a vodních sportů. Celoroční termální aquapark GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ (30 km) s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží.POZNÁMKApobyt začíná nástupem od 12.00 hod do 19.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokopení večeří začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,50 €uro/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM0,- €pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).PARKOVÁNÍparkování u hotelu zdarma.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RODINNÝ POBYT - CYKLISTIKA NA LIPTOVĚpro 2 dospělé osoby na lůžku, až 2 děti na přistýlce a 1 dítě bez nároku na lůžko nebo 1 dítě na přistýlce a 1 bez nároku na lůžko.V ceně pobytu s libovolným nástupem a min. délkou 3 noci je zahrnuto:- ubytování s polopenzí pro všechny osoby- odpolední dezert pro děti (dle aktuální nabídky: zmrzlina, palačinka, štrúdl apod.)- zapůjčení kola za 16,-€uro;/den- úschova vlastního kola zdarma- cyklomapa okolí (na Liptově je více jak 770 km značených cyklotras)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

Projekt "DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK" od 50 let zahrnuje: - sleva 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) - sleva 14=11 (bydlíte 14 nocí , platíte 11 nocí ) - večeře zdarma - odpolední káva nebo čaj zdarma - pobyt se psem bez poplatku - příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje - zdarma rekreační poplatekNa tento pobyt nelze uplatnit žádnou další slevu "

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

Hotel se zapojil do projektu "DOVOLENÁ S DĚTMI": - ZDARMA děti do 4,99 let - SLEVA 50% pro děti do 14,99 let - dětské menu, herna a hřiště - bezpečné stolování, větší pokoje, dětská hygienaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.