Sorea Snp

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry
Název ubytování Sorea Snp
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 860 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

1 dítě (3-8 let) na přistýlce s dvěma plně platícími dospělými osobami ZDARMA !

Letní akce v termínu 24.6.-2.9.2017: 1 x za pobyt volný vstup na letní termální koupaliště TERMAL raj, dětský koutek, dětské hřiště, stolní tenis, fakultativní výlety (za poplatek) !


Poloha:od hotelu přímo na lyžích na vlek. To je ideální parametr pro zimní dovolenou. A hotel Sorea SNP Vám ho nabízí! Hotel se nachází v centru turistického a lyžařského střediska Jasná na severní straně Chopku, přímo u sjezdovky v nádherné horské scenérii národního parku Nízké Tatry v nadmořské výšce 1200 mn.m.
Vybavení: Komplet zrekonstruovaný Hotel Sorea SNP nabízí ubytování v moderně a pohodlně zařízených jedno- a dvoulůžkových pokojích, rodinných pokojích a apartmánech, které jsou vybaveny koupelnou, WC, TV přímačem se SAT programem, telefonem a většina pokojů má balkón.

Stravování:hosté můžou využívat příjemnou prosklenou hotelovou restauraci na přízemí. Snídaně a večeře se podávají formou teplých a studených bufetových stolů se širokou nabídkou jídel a nápojů, obědy pro pobytové hosty s možností výběru z 3 až 5 jídel včetně vegetariánského menu. K dispozícii je denní bar a prostorná hotelová kavárna.
Na uspořádání gastronomických akcí s větším počtem účastníků je vhodná konferenční místnost (120 míst).

Sportovní aktivity:Středisko nabízí 45 km upravených sjezdovek různých obtížností vhodných pro začátečníky, děti, pokročilé lyžaře, ale také pro milovníky divokej jízdy. Moderní zasněžovací systém garantuje výborné lyžařské podmínky po celou sezonu. K dispozici je 30 lanovek a vleků s vysokou přepravní kapacitou. Lyžařské středisko nabízí také tratě pro běžecké lyžování. Lyžařská sjezdovka s vlekem je přímo u hotelu (50 m)..

Doplňkové služby: Pro aktivní využití volného času je hostům k dispozici sauna, masáže, biliard. Pro děti je připravená dětská herna a dětské hřiště. Hotel zabezpečuje organizaci vysokohorských pochodů, paragliding a lyžařskou školu.
Ke standardní nabídce patří směnárenské a informační služby a prodej suvenýrů a doplňkového tovaru, pronájem hotelových trezorů, zapůjčení fénu, žehličky za poplatek . Parkoviště je přímo u hotela a je monitorované kamerovým systémem.V prostorách recepce, denního baru a kavárny je klientům k dispozici WiFi připojení zdarma.
Hotel zabezpečuje komplexní organizaci firemních a společenských akcí. Pro kongresy, semináře a školení je k dispozici konferenční místnost s maximální kapacitou 120 osob, hotelová kavárna (150 míst) a salonek (20 míst). Kapacita a vybavení rokovacích prostorů umožňuje poskytování profesionálních služeb v oblasti kongresového cestovního ruchu.

Poznámka: místní poplatek se platí při příchodu v hotelové recepci - 1,00 €/osoba/noc

Cestovní kancelář Kareta Tour nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky ve středisku.

Popis stravování

snídaně formou bohatých bufetových stolů večeře formou bohatých bufetových stolů

Popis ubytování

ubytování v 2-lůžkovém pokoji
všechny pokoje jsou s koupelnou, WC, TV-SAT, rádiem, telefonem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.