Vilková studia Tatry Holiday

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Velký Slavkov
Ubytování Vilková studia Tatry Holiday
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 271 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rekreační komplex ve Vysokých Tatrách je svou jedinečnou polohou, v obci Velký Slavkov pod známým Slavkovským Štítem, tou správnou volbou pro strávení rodinné dovolené, dovolené s přáteli i romantické dovolené pro páry. Atraktivní prostředí nabízí jak odpočinkovou relaxační dovolenou, tak aktivní dovolenou s nabídkou mnoha turistických možností.

Popis stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní nebo polopenze, které jsou podávány ve stylové restauraci Salaš. Snídaně se podávají formou výběru z pěti jídel, večeře se podávají formou výběru ze tří jídel.

Popis ubytování

UbytovaniStudio 2+1 (o rozloze 28 m2) s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha nebo vana) a s vybaveným kuchyňským koutem (chladnička, mikrovlná trouba, dvojplotýnkový vařič, varná konvice), TV, internetovým připojením a manželskou postelí (možnost jedné přistýlky).

Popis lokality ubytování

PolohaRekreační komplex Tatry Holiday Resort se nachází na úpatí Vysokých Tater, v obci Velký Slavkov, pouhé 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovce. Svou polohou je velmi vhodný pro odpočinek, relaxaci a načerpání nových sil. Na druhou stranu je poloha komplexu přímo vybízející k podnikání mnoha sportovních aktivit. Ve vzdálenosti cca 150 m se nachází autobusová zastávka do Vysokých Tater a Popradu, cca 900 m od areálu se nachází železniční zastávka do Popradu, Starého Smokovce a Štrbské Pleso.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.