Villa Lux - Veľký Meder

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Jižní Slovensko, Veľký Meder
Název ubytování Villa Lux - Veľký Meder
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 350 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
penzion Vila Lux Veľký Meďer je menší rodinný penzion v oploceném areálu a leží cca 800 m od termálního koupaliště s geotermální vodou s teplotou 27 - 38°C, která je vhodná pro léčení kloubů, páteře, svalstva a celkové regeneraci organismu. Město Veľký Meder leží 10 km od hranic s Maďarskem a 65 km jihovýchodně od Bratislavy.

VYBAVENÍ
Zahrada, malé dětské hřiště, tenisový kurt, bylinková sauna, venkovní gril s posezením, parkování ve dvoře.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Dunajské Stredy do Veľkého Medera (1 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Dunajské Stredy do Veľkého Medera (1 km) - zastávka "Autobusová stanica".Výhodné autobusové spojení z Prahy (Jihlavy, Brna, Bratislavy) najdete ZDE!.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem směr Bratislava - Dunajská Streda - Veľký Meder. Ve Veľkém Mederu směr Komárno, za kruhovým objezdem třetí odbočka vlevo. Parkování u penzionu v uzavřeném dvoře.

Popis stravování

STRAVA Bez stravy - možnost vaření ve vybaveném kuchyňském koutu. Možnost dokoupení bufetových snídaní za příplatek v CK - nutné dopředu ověřit (v některých termínech a v 7. a 8. měsíci se snídaně neposkytují).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč penzion Villa Lux Veľký Meder:- menší penzion s rodinou atmosférou v oploceném areálu- možnost vlastního vaření- u penzionu tenisový kurt (sleva na vstup)- nové dětské hřištěUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/ LCD TV, malý kuchyňský kout (chladnička, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice), otevřená terasa (pokoje jsou umístěny v přízemí). Max. obsazení 3 osoby (pokoj je menší) b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky "NADSTANDARD", Spr.+WC, SAT/ LCD TV, rádiobudík, minichladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, možnost posezení na terase.CELKOVÁ KAPACITA13 pokojů = 38 lůžek vč. přistýlekSTRAVABez stravy - možnost vaření ve vybaveném kuchyňském koutu. Možnost dokoupení bufetových snídaní za příplatek v CK - nutné dopředu ověřit (v některých termínech a v 7. a 8. měsíci se snídaně neposkytují).DÍTĚJedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍTermální koupaliště THERMAL CORVINUS Veľký Meder (800 m): Vnitřní část - celoroční: - plavecký bazén (hloubka 1,2 m, teplota 30°C) a 2 tobogány - perličková koupel = vířivka 33 °C - dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou (hloubka 0,4 m, teplota 30 °C) - polokrytý sedací bazén s léčivou vodou - krytý z 1/3 (hloubka 0,96 m, teplota 37 °C) - díky své teplotě je také otevřen celoročně - polokrytý rekreační bazén s hydro masážemi, vodopády a léčivou vodou (hloubka 1,2 m, teplota cca 34 °C) - otevřen cca do listopadu - rodinný a zábavní bazén s klesajícím dnem: plno atrakcí pro děti vč. interaktivního hřiště (hloubka 0,3 - 0,8 m, teplota 32 °C) - dětský koutek - saunové centrum (finská, infra a parní sauna) a procedura Mořská koupel Venkovní část - dle počasí (cca červen - září): - plavecký bazén (délka 50 m, hloubka 1,8 m, teplota 25 °C) - italský bazén se 2 tobogány (hloubka a 0,8 - 1,6 m, teplota 28 °C) - dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou (hloubka 0,3 m, teplota 30°C - Tarzania - lanový park se 3 trasami různých obtížností) - dětské hřištěPOZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 16.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,7 €ur/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM4,- €uro/denPARKOVÁNÍzdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.