Wellness Slovensko

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko
Ubytování Grandhotel Strand
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

* 3 dny celodenního lyžování
* Slovensko - krajina přátel
* impozantní kulisa vrcholů Vysokých Tater
* každý den jiné lyžařské středisko - pod jiným tatranským štítem!
(Bachledova dolina, Tatranská Lomnice, Štrbské pleso)
* autobus k dispozici po celý pobyt
* vhodné pro začínající i pokročilé lyžaře
* v ceně - vstup do termálů (34 °C) a wellness
Popis dopravy:
Hradec Králové, Pardubice, Holice, Svitavy, Brno, Olomouc, Hranice

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Hradce Králové v 7.00 hodin, možnost nástupu v Pardubicích, Holicích, Svitavách, Brně, Olomouci, Hranicích na Moravě. V podvečer příjezd do lázní Vyšné Ružbachy, ubytování, večeře v hotelu, relaxace ve WELLNESS & termálním bazénu IZABELA.

2. den

Snídaně v hotelu. Odjezd busem do ski areálu v Bachledové dolině, lyžování v pohoří Belianské Tatry, ukrývající mnoho přírodních pokladů, (11 km sjezdových tratí, 13 sjezdovek, snowboarding, snowtubing, snowrafting, bobová dráha, běžkařské okruhy v okolí)nebo možnost lyžování v areálu lázní Vyšné Ružbachy. Pro nelyžaře případně návštěva Belianské jeskyně, jediné zpřístupněné jeskyně ve Vysokých Tatrách, známé bohatým výskytem kalcitové sintrové výplně, prohlídka Mezinárodního sochařského sympozia - galerie pod širým nebem s kamennými sochami nebo využití léčebných procedur v Grand Hotelu Strand za příplatek. Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu, relaxace ve WELLNESS & termálním bazénu IZABELA.

3. den

Snídaně v hotelu. Odjezd busem do Vysokých Tater do ski areálu Tatranská Lomnica, lyžování pod Lomnickým sedlem, (10 km sjezdových tratí, 7 sjezdovek, sedačkové lanovky, freeride na „panenském“ svahu, zkušení lyžaři ocení nejdelší sjezdovku (6 km) z výšky 2196 m) nebo možnost lyžování v areálu lázní Vyšné Ružbachy. Pro nelyžaře případně návštěva Kežmaroku (UNESCO) nebo Tatranské Lomnice s možností výjezdu visutou lanovkou na Lomnický štít nebo návštěvy Muzea Tanapu. Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu, relaxace ve WELLNESS & termálním bazénu IZABELA.

4. den

Snídaně v hotelu. Odjezd busem do ski parku Štrbské pleso (8 sjezdovek, nejdelší 2500 m, 32,5 km běžeckých tras na 4 okruzích) nejkrásnější lyžovačka na Slovensku na svazích Soliska, známého z filmu Anděl na horách. Pro nelyžaře případně návštěva nejstarší tatranské turistické osady Starý Smokovec, výjezd lanovkou na Hrebienok. Odpoledne (cca 15.00 hodin) odjezd, návrat do ČR, příjezd do Hradce Králové v pozdních večerních hodinách   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.