Zochova Chata - Modra

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Malé Karpaty, Modra
Název ubytování Zochova Chata - Modra
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 840 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Zochova Chata se nachází v srdci přírody Malých Karpat, 34 km od Bratislavy .

VYBAVENÍ
Hotelové restaurace s letní venkovní terasou, tradiční slovenská Furmanská Krčma, bar, vinotéka, konferenční a banketové prostory, WELLNESS CENTRUM : 4 druhy sauny (finská sauna, parní lázeň, bylinková parní lázeň, infračervená sauna), zážitková sprcha, ledopád, vířivka s rozlohou 16 m², dále Kneippovy koupele, tepidárium, vnitřní bazén 15x4 m pro relaxační plavání a masáže vodními tryskami, posilovna, tělocvična a různé druhy masáží. V létě je k dispozici wellness zahrada s výhledem na jezero. Přímo v hotelovém areálu se nachází kroketové hřiště i víceúčelová prostorná travnatá plocha.

PŘÍJEZD VLAKEM
Do Bratislavy na hlavní nádraží, pak vlakem do stanice Bratislava-Vinohrady. Dále přesun na bus zast. Bratislava, ŽST Vinohrady a dále busem směr Modra,Piesok, Zochova chata.http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Do Bratislavy na autobusové nádraží, dále linkou Bratislava-Modra,Piesok, Zochova Chata http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po dálnici (D 2) směr Brno - Bratislava (Bratislava - Rača) nebo do centra města přes křižovatku Račianské Mýto, směr: Pezinok (značeno směrovými tabulemi, silnice č. 502 ) - dále směr Modrá - v Modré směr Piesok - směr. tabule Zochova Chata . Trasa Praha - Bratislava 322 km; Brno - Bratislava: 126 km; Ostrava - Bratislava: 266 km. Bratislava- Piesok 50 km.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu .

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Zochova Chata:"zažite svoju rozprávku v našom wellness centre" - comfort v srdci přírody - relaxace pro tělo i dušiUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové komfortní pokoje s možností přistýlky a výhledem do přírody, Spr.+WC, LCD/TV, minibar, trezor, fén, kosmetický set, župan + přezuvky, Wi-Fi, klimatizace.CELKOVÁ KAPACITA64 pokojů ( cca 150 osob )STRAVAPolopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu .DÍTĚJedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 dospělých osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍRekreační areál ZLATÉ PÍSKY (30 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní do 10.00 hod a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. Všechny prostory hotelu a pokoje jsou nekuřácké!REKREAČNÍ POPLATEK1 €/os/nocPOBYT SE ZVÍŘETEMNepovolen.PARKOVÁNÍv areálu hotelu ( kapacita 30 parkovacích míst ) zdarma, garážové parkoviště (s kapacitou 30 míst ) za popl. 1 €/hod, 10 €/24 hd )

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

Pobyt na 2 noci/ 3 dny se snídaní pro 2 osoby 2x ubytování pro 2 osoby se snídaní , - neomezený vstup du wellness po dobu celého pobytu , - internet na pokoji , - parkováníMožnost prodloužení pobytu .

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

Pobyt na 2 noci/ 3 dny s polopenzí pro 2 osoby 2x ubytování pro 2 osoby s polopenzí , - neomezený vstup du wellness po dobu celého pobytu , - internet na pokoji , - parkováníMožnost prodloužení pobytu .

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

Pobyt na 4 noci/ 5 dní se snídaní pro 2 osoby 4x ubytování pro 2 osoby se snídaní ,- neomezený vstup du wellness po dobu celého pobytu , - internet na pokoji , - parkováníMožnost prodloužení pobytu .

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

Pobyt na 4 noci/ 5 dní s polopenzí pro 2 osoby 4x ubytování pro 2 osoby s polopenzí , - neomezený vstup du wellness po dobu celého pobytu , - internet na pokoji , -parkováníMožnost prodloužení pobytu .Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.