Akce: Golf a wellness Terme 3000 - hotel Livada Prestige, Fe...

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Východní Slovinsko, Moravske Toplice
Název ubytování Livada Prestige
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 8 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Slovinské termální lázně Moravské Toplice se již staly mezi golfisty pojmem. Skvělé golfové hřiště Livada (možnost zajistit oblíbený, neomezený unlimited golf), aquapark, kvalitní ubytování. Golf a termály v krásném lázeňském komplexu Terme 3000. Díky výborné poloze v jižní části Panonské nížiny jsou zde výtečné golfové podmínky od začátku jara do pozdního podzimu. Vzhledem k „blízkosti“ rezortu (z Brna cca 340 km, z Prahy 540 km) jsou populární také kratší golfové pobyty, navíc za výhodné ceny. Je možno zde v klidu přijet již kolem 14 hodiny, dokoupit zvýhodněné Fee a ještě si pohodlně zahrát (nebo se koupat). Stejně tak se nabízí možnost v den odjezdu navštívit krásné (mírně kopcovité), nové 18 jamkové hřiště v nedalekých (20 km) rakouských lázních Klöch (leží prakticky na trase do ČR). Navíc zde lze využít 20% slevu pro hosty hotelů Terme 3000. Velmi mírně zvlněné okolí ocení také cykloturisté.

Slovinské lázeňské a golfové středisko Moravske Toplice je fascinující. Nový areál Terme 3000 nabízí 20 bazénů, peřeje, skokanský areál, obrovské tobogány (170 m, 140 m a světová atrakce „loping“) vedoucí s 22 m vysoké věže, termální bazény s protiproudem, perličkové masážní bazény a další atraktivity. Samozřejmostí jsou kryté bazény, sauny, tenisové kurty, dětská hřiště aj.
Sousední louky a park jsou rájem golfistů. Nachází se zde moderní 18 jamkové golfové hřiště otevřené roku 2005.
18 jamkové hřiště Golf Livada
Nádherné mistrovké 18 jamkové golfové hřiště (par 72) s množstvím vodních překážek a parkovou úpravou. Jamka č. 9 o délce takřka 600 m je nejdelším 5 parem Slovinska Nabízí veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping).
{{clanek:tabulka - golfové hřiště Livada, délky}}
{{clanek:plan-hriste-Livada}}

Golfový balíček
ubytování ve dvoulůžkovém pokojibohatá polopenze – snídaně formou rozsáhlého bufetu, večeře formou bufetu (případně servírovaná o 4 chodech, plus salátový, sýrový a zákuskový bufet).V superhotelu Livada Prestige speciální termální „černá voda“ přímo v pokojové vaněNeomezené využívání hotelových bazénůNeomezené využívání obřího termálního aquaparku Terme 3000Volný vstup do hotelového saunového světaVolný vstup do fitness centraSpeciální hotelové župany do wellness (zapůjčení)Možnost využití hotelových bazénů i v den odjezdu (výborné po ranním golfu) a také odpoledne v den příjezduWIFIKlimatizaceGreen fee na místní mistrovskou 18 (na recepci nutno předrezervovat Tee Time).


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 350 km z Prahy 550 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou mimořádně bohatého bufetu a večeře servírované (výběr z několika menu o 4 chodech), případně bufetová, navíc salátový, sýrový a zákuskový bufet.

Popis ubytování

Superlux hotel Livada Prestige ***** je nejluxusnější hotel v resortu. 122 mimořádně luxusních pokojů a apartmánů s klimatizací, WIFI, vanou, satelitní TV, minibarem, tresorem. Nepřeberný výběr lázeňských a rekreačních zařízení, šest vnitřních a venkovních bazénů, wellness, fitness, recepce, několik barů a restaurací, piano bar. Pro hosty neomezený přístup na všechny bazény v hotelu a aguaparku TERME 3000. Golfový klub, golf shop, a další nezbytné vybavení pro golfisty. Hotel je mimořádně atraktivní, využívaný význačnými hosty. Tréninkový kemp zde měli například fotbalisté Chelsea. luxusní 2-lůžkové pokoje (některé s možností jedné přistýlky): vybavené vanou (možno zvolit normální a také černou minerální vodu), WC, klimatizací, sejfem, fénem, satelitní TV, WIFI, minibarem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.