Depandance Sirena - San Simon Resort

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Izola
Ubytování Depandance Sirena - San Simon Resort
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená u moře v krásném letovisku Izola! Ubytování v resortu San Simon v depandanci Sirena***superior s polopenzí, dítě do 11,99 let zdarma


4–8denní dovolená u pobřeží Slovinska, oblast Izola
Ubytování v resortu San Simon v depandanci Sirena***superior
Až 2 děti do 11,99 let zdarma
Stravování formou polopenze
Soukromá hotelová pláž s tobogány cca 200 m
Wellness centrum v sousedním hotelu Mirta
Parkování zdarma
Krásná příroda pro aktivní odpočinek na kole i pěšky
Doprava vlastní


Izola – kouzelné městečko s bohatou historií
Izola se řadí do poklidnějších slovinských městeček u jaderského moře. Jedná se o staré rybářské městečko, kde dříve pobývali Italové, a tak se městečko může pyšnit historickým centrem s dochovanými památkami. Užít si můžete procházku malebnými uličkami, které se vinou mezi domy s barevnými fasádami. V letovisku se nachází několik vyhlášených pláží – přírodní, písčité, travnaté, nebo je zde k dispozici i pláž pro psy. Konají se zde také různé kulturní a společenské akce. Navštívit zde můžete mnoho restaurací, které nabízejí středomořskou kuchyni. K místním specialitám patří vína a olivový olej.
Depandance Sirena***superior
Depandance Sirena se nachází v rozlehlém resortu San Simon, cca 15 minut pěšky od centra letoviska Izola a cca 200 m od soukromé hotelové pláže. Resort San Simon se skládá ze dvou hotelů Haliaetum a Mirta a různých depandancí. Depandance se nacházejí blízko od sebe a taktéž blízko od hotelů (vše v docházkové vzdálenosti). V hotelu Mirta je k dispozici wellness centrum s různými druhy saun (bylinková, finská, infrared, turecké lázně atd.) a bazénem, je zde možné si objednat také masáže. Wellness centrum je otevřeno do 14.00 do 21.00 hod., vstup je za poplatek. Klienti mají v ceně volný vstup do krytého bazénu s mořskou vodou, který se nachází v sousedním hotelu Haliaetum. Klienti mají parkování v resortu zdarma, jedno menší parkoviště se nachází před hotelem Haliaetum, kde také probíhá check in a check out, pokud by zde nebylo místo, tak je možné zaparkovat na velkém parkovišti, které je cca 150 m od depandance (je zapotřebí jet po ulici Tomažičeva a poté odbočit doleva na ulici Jagodje, parkoviště je na závoru, při vjezdu je zapotřebí si vzít lísteček). Pokud budete parkovat na vzdálenějším velkém parkovišti, tak je nutné se při odchodu připomenout na recepci, aby Vám dali kartičku, která Vás pustí přes závoru zdarma ven, parkoviště je jinak za poplatek pro lidi, kteří nejsou v hotelu ubytovaní. Naproti hotelu Haliaetum se nachází automat na nápoje (na mince či platbu kartou). 
Dvoulůžkový pokoj 
V pokoji o rozloze cca 16 m2 se nachází manželské lůžko nebo dvě oddělená lůžka, satelitní TV, telefon, klimatizace, vlastní sociální zařízení a fén. Některé pokoje mají balkon (není možné rezervovat).
Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky
V pokoji o rozloze cca 23 m2 se nachází manželské lůžko nebo dvě oddělená lůžka, rozkládací pohovka (90 x 200 cm), satelitní TV, telefon, klimatizace, vlastní sociální zařízení a fén. Některé pokoje mají balkon (není možné rezervovat).
Rodinný pokoj
V pokoji o rozloze cca 23 m2 se nachází manželské lůžko nebo dvě oddělená lůžka, 2 rozkládací pohovky, satelitní TV, telefon, klimatizace, vlastní sociální zařízení a fén. Některé pokoje mají balkon (není možné rezervovat).
Stravování formou polopenze

Snídaně a večeře jsou formou bufetu
Klienti chodí na snídaně a večeře do restaurace, která se nachází v resortu, cca 150 metrů od hotelu
V resortu se nachází také bistro
Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

Soukromá pláž 
Soukromá pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Klienti mají vstup na pláž v ceně. Pláž je otevřena cca od 15. 6. do 15. 9. Na pláži se nachází bar, lehátka, slunečníky a 2 tobogány (za poplatek). Pro děti jsou organizovány animační programy od července do srpna.
Sport a zábava

Cyklistika
Turistika
Nordická chůze
Krytý bazén s mořskou vodou (uzavřen od července do srpna)
Wellness centrum se saunovým světem v hotelu Mirta
Soukromá pláž s tobogány
Tenis, plážový volejbal, fotbal, minigolf atd.
Animační program 
Dětské hřiště

Důležité informace

Check in od 14.00 hod. check out do 11.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 2 €/os./den
Povinný registrační poplatek cca 1 €/os./pobyt
Dětská postýlka pro dítě do 1,99 let za poplatek 7 €/den
Domácí zvířata jsou povolena za poplatek 15 €/den na vyžádání v CK (zvířata mají zakázaný vstup do restaurace a na hotelovou pláž)
Vstup do saun v hotelu Mirta od 14 €/os./3 hod. (v poplatku je zahrnuté prostěradlo a ručník)
Venkovní parkoviště zdarma (omezená kapacita, není možné rezervovat)
Vlastní doprava
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.