Golf a termály - bungalowy Terme 3000, termály v ceně / č.3244

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Východní Slovinsko, Moravske Toplice
Název ubytování Terme 3000
Typ ubytování Bungalov
Druh zájezdu Aktivní, na kolo
Cena za osobu celkem od 3 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Skvělé golfové hřiště Livada, aquapark, kvalitní ubytování. Golf a termály v krásném slovinském termálním komplexu Terme 3000. Díky poloze v jižní části Panonské nížiny jsou zde výborné golfové podmínky od začátku jara do pozdního podzimu. Vzhledem k „blízkosti“ rezortu (z Brna cca 340 km, z Prahy 540 km) lze v klidu přijet již kolem 14 hodiny, dokoupit zvýhodněné Green fee a ještě si pohodlně zahrát (nebo se koupat). Stejně tak lze při odjezdu využít 30% slevu na Fee se startem před 12 hodinou a po „dopoledním“ golfu dojet bez problémů domů. Jednoduše skvělá golfová dovolená.

Slovinské lázeňské a golfové středisko Moravske Toplice je fascinující. Nový areál Terme 3000 nabízí 20 bazénů, peřeje, skokanský areál, obrovské tobogány (170 m, 140 m a světová atrakce „loping“) vedoucí s 22 m vysoké věže, termální bazény s protiproudem, perličkové masážní bazény a další atraktivity. Samozřejmostí jsou kryté bazény, sauny, tenisové kurty, dětská hřiště aj. Veškeré zařízení tohoto obrovského rezortu mohou využívat všichni hosté, ať jsou ubytování v místním nejluxusnějším hotelu, jednodušším bungalovu, nebo apartmánu.
Sousední louky a park jsou rájem golfistů. Nachází se zde moderní 18 jamkové hřiště otevřené roku 2005. Dospělí hosté ubytování v rezortu Terme 3000 získávají 20 – 30% slevy na Greenfee. Ceny Greenfee jsou velmi příznivé a především golfisté, kteří zahájí svou hru před 10 hodinou si zahrají velice výhodně. Velké slevy na golf mají také děti (a zbytek dne mohou strávit na nepřeberném množství vodních i jiných radovánek). Hosté rezortu získávají slevu také na nedalekém golfovém hřišti Klöch. Velmi mírně zvlněné okolí ocení také cykloturisté.

18 jamkové hřiště Golf Livada
Nádherné mistrovké 18 jamkové golfové hřiště (par 72) s množstvím vodních překážek a parkovou úpravou. Jamka č. 9 o délce takřka 600 m je nejdelším 5 parem Slovinska Nabízí veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping).
{{clanek:tabulka - golfové hřiště Livada, délky}}
{{clanek:plan-hriste-Livada}}
{{clanek:hřiště Golf Livada ceník}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 350 km z Prahy 550 km

Popis stravování

polopenze: snídaně a večeře formou bohatého bufetu podávána v hotelu Termal

Popis ubytování

Bungalovy *** v Areálu Terme 3000. Rázovitá turistická vesnička poblíž (100 m) hotelu Termal. Romantické bungalowy*** připomínající chalupy. V každém bungalovu jsou čtyři dvoulůžkové pokoje se samostatným vchodem, TV se satelitním příjmem, terasou a ústředním topením. Stravování v restauraci TERMAL, neomezené využití bazénů a zařízení hotelu TERMAL a aguaparku TERME 3000. Dvoulůžkové pokoje: (některé s možností jedné dětské přistýlky) vybavené sprchou, WC, sat TV, terasou.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.