Golf a wellness lázně Ptuj - grand hotel Primus, golf a termál...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Východní Slovinsko, Ptuj
Název ubytování Primus
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 5 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Golf v termálních lázních Ptuj v jižní části Panonské nížiny s výbornými golfovými podmínkami od začátku jara do pozdního podzimu. Vedle kouzelných termálních lázní a luxusního wellness hotelu **** superior Primus leží skvělé 18 jamkové golfové hřiště. Rozkládá se v nádherných parcích naproti hradu Ptuj s mnoha vodními překážkami (vody bude tedy mít každý během pobytu dost). Jednoduše skvělá golfová dovolená.

Vedle luxusního wellness hotelu Primus a bungalowů najdete největší termální aquapark ve Slovinsku. Samotné historické město Ptuj je jedno z nejstarších měst celého Slovinska, v římských dobách bývalo regionálním centrem s více jak sto tisíci obyvateli. Místní lázně čerpají termální uhličitou vodu ze dvou vřídel vyvěrajících z hloubky 1050 až 1590 metrů. Termální pramen dosahuje teploty 39 - 54° Celsia a je nesmírně léčivý zejména na rehabilitaci revmatických a degenerativních onemocnění. Zároveň má blahodárný účinek na pohybové ústrojí a neurologická onemocnění. Nad městem se nachází hrad Ptuj s muzeem, ve městě a okolí najdeme římské i středověké památky. Na nedaleké přehradě lze provozovat vodní sporty. V okolí je množství cyklistických i turistických stezek. Kraj kolem Ptuje je znám výborným vínem.

Venkovní část Termalparku má vodní plochu 3.500m ² s několika bazény, včetně plaveckého olympijského a bazénu s vlnobitím. Je zde (mimo mnoha dalších) nejdelší tobogán ve Slovinsku, pomalá řeka dlouhá 160 m, vyhlídková věž a další atrakce. Vnitřní bazény se rozprostírají na ploše 2.100m ². Je zde šest bazénů, skluzavka, možnost venkovního plavání. Vše je doplněno saunami (finská a turecká), masážemi, vířivkami.

18 jamkové hřiště Ptuj

Krásné 18 jamkové hřiště (par 71) s množstvím vodních překážek a parkovou úpravou. Rozprostírá se na více než 50 ha. Ostrovní jamka č. 14 je jednou z nejzajímavějších (nejen ve Slovinsku). Je zde veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping).
{{clanek:tabulka - golfové hřiště Ptuj-fee}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 410 km z Prahy 610 km

Popis stravování

polopenze: snídaně a večeře formou velmi bohatého bufetu včetně salátů a zákusků.

Popis ubytování

Grand hotel Primus **** superior: nejluxusnější wellness hotel v oblasti (vyhodnocený ve Slovinsku jako hotel roku 2011). Nepřeberný výběr lázeňských a wellness zařízení, fitness, recepce, bar a restaurace. Hotelové „římské“ termální bazény Vespasianus (pro hosty hotelu vstup zdarma). Nádherná sauna park Flavie. Pro hosty neomezený přístup na všechny bazény v hotelu a do vedlejšího aguaparku Thermal Park. Golfový klub vzdálen cca 200 m. Pokoj LUX: dvoulůžkový pokoj (některé s možností přistýlky) klimatizace, WIFI, koupelnou, kabelovou TV, fén, minibar, tresor, župan do wellness, balkón Pokoj EKONOM: standardní jedno – dvoulůžkový pokoj s francouzskou postelí 145 cm (bez možnosti přistýlky), klimatizace, WIFI, sprcha/WC, kabelová TV, fén, minibar, župan do wellness, tresor.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.