Hotel Atrij s - bílá zima a wellness

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Rogla, Terme Zreče
Název ubytování Hotel Atrij Superior
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Balíček Zima a Wellness zahrnuje:
3x ubytování za osobu polopenzi (snídaně, večeře) formou švédských stolů s výběrem regionálních jídel, připravených z lokálních surovin lehký oběd odpolední čaj s domácími koláčky v kavárně hotelu - od 16.00 neomezené koupání v termálních bazénech 1x během pobytu vstup do Saunové vesničky (hosté ubytování v hotelu Vital) 1x denně vstup do Saunové vesničky (hosté ubytování v hotel Atrij) koupací župan autobusová doprava Zreče - Rogla - Zreče podle jizdního řádu animační programy podle nabídky hotelu  

Popis ubytování

UbytováníHotel Atrij**** Superior je nově zrekonstruovaný hotel. Je propojen s hotely Klasik i Vital. Hotel je nositelem ekologického znaku EU a splňuje všechny kritéria „zeleného hotelu“ - 25 % energie si zajišťuje z vlastních zdrojů.

Součástí hotelu je vnitřní (rekreační bazén, zimní zahrada s vodními lehátky, 2 masážní bazénky, dětský bazén, terapeutický bazén) i venkovní bazén s termální vodou, tobogánem (v letním období), skluzavkami.
Wellness spa centrum Idila nabízí thajské ayurvedské masáže, kosmetické služby, masáže Permanent Contour®, které nabízíme jako jediní ve Slovinsku a další služby v oblasti relaxace a zdraví. Hostům je k dispozici restaurace Atrij, Retro restaurace, Sommelier prostory (degustace vín), kavárna/aperitiv bar, A la carte restaurace, prostory pro mladé. Možnost internetu za příplatek - platba na recepci.
Ubytování:
Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích, v rodinných pokojích, ve dvoulůžkových pokojích s masážní vanou, v Suite Gala s maVybaveníbar, bazén, fitness, internet, kadeřnictví, kavárna, klimatizace, kosmetika, krytý bazén, masáže, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, směnárnaSportfitness

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.