Hotel Atrij Superior - Romantika ve dvou

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Rogla, Terme Zreče
Název ubytování Hotel Atrij Superior
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 6 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Balíček Romantika ve dvou zahrnuje:
2x ubytování za osobu polopenzi (snídaně, večeře) formou švédských stolů s výběrem regionálních jídel, připravených z lokálních surovin při příjezdu sklenička kvalitního lokálního vína nebo sklenka jablkového džusu (lokální produkt) 1x snídaně na pokoj při odjezdu 1x romantická večeře při svíčkách v a la carte restauraci hotelu Atrij neomezené koupání v termálních bazénech - 3 dny 1x během pobytu vstup do Saunové vesničky (hosté ubytování v hotelu Vital) 1x denně vstup do Saunové vesničky (hosté ubytování v hotel Atrij) koupácí župan 30 minut masáž pro dva na vyhřívaných horských kamenech nebo 60 minut v privátním wellness - romantická koupel a finská sauna.

Popis ubytování

UbytováníHotel Atrij**** Superior je nově zrekonstruovaný hotel. Je propojen s hotely Klasik i Vital. Hotel je nositelem ekologického znaku EU a splňuje všechny kritéria „zeleného hotelu“ - 25 % energie si zajišťuje z vlastních zdrojů.

Součástí hotelu je vnitřní (rekreační bazén, zimní zahrada s vodními lehátky, 2 masážní bazénky, dětský bazén, terapeutický bazén) i venkovní bazén s termální vodou, tobogánem (v letním období), skluzavkami.
Wellness spa centrum Idila nabízí thajské ayurvedské masáže, kosmetické služby, masáže Permanent Contour®, které nabízíme jako jediní ve Slovinsku a další služby v oblasti relaxace a zdraví. Hostům je k dispozici restaurace Atrij, Retro restaurace, Sommelier prostory (degustace vín), kavárna/aperitiv bar, A la carte restaurace, prostory pro mladé. Možnost internetu za příplatek - platba na recepci.
Ubytování:
Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích, v rodinných pokojích, ve dvoulůžkových pokojích s masážní vanou, v Suite Gala s maVybaveníbar, bazén, fitness, internet, kadeřnictví, kavárna, klimatizace, kosmetika, krytý bazén, masáže, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, směnárnaSportfitness

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.